Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok ötleteket, hogy...

Bence21 kérdése:

Mondanátok ötleteket, hogy nem egy vagyon ráfordítása nélkül hogy tegyem szebbé a kocsit? (nem ilyen össze vissza matricázott sz*r lángnyelves stb. tuningra gondoltam). Fehér Golf 3 a kocsi.

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbbet szerintem egy jó 16-17-es alufelni és ültetés dobna rajta. Az ültetés kompromisszumokkal jár, kényelmetlenebb lesz az autó, és a fekvőrendőrökkel, padkákkal vigyázni kell. Viszont a vezetési élményen sokat dob, mert nem fog billegni az autó a kanyarokban, stabilabb lesz, és sokkal jobban fog kinézni. TA Technix futóművek olcsók. Nekem még nem volt, de egy közeli barátom BMW-je alatt már két éve bent van egy állítható, és eddig semmi baja nem volt vele, és tényleg egész jól viselkedik vele az autó. Lökhárítókkal, küszöbtoldatokkal nem foglalkoznék, a Golf 3 gyárilag elég jól néz ki. Esetleg ha sok műanyag nincs színre fújva, akkor azzal érdemes próbálkozni, de azzal túlzásba is lehet esni. Esetleg a fekete díszlécek festése lükhárító festékkel, hogy újra szép feketék legyenek, ami sokat dobna rajta. Teljes polír, hogy a fényezés újra eredeti fényében tündököljön. Így hirtelen ennyi jut eszembe.
2013. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. júl. 19. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is egyből az ültetés jutott az eszembe, viszont én biztos hogy nem air ride-od(állíthatót) tennék hanem megvágni a rugókat, v más rugókat betenni de nem állíthatót, hátsó ablakba én tennék matricákat, gondolom a matricázást úgy értettet hogy a sárvédőn, motorháztetőn és hasonló helyeken ne legyen pedig szerintem az is jól néz ki ha mindenféle figura rajta van de azt mondjuk fóliázni szokták meg én is valami szép felnit tennék rá
2013. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, h ne ilyen hülyegyerek kinézete legyen:)

Azt is gondoltam, h ne csak fekete fehér legyen-körbe piros csík mint a GTI-nél meg az első fehér indexeket kicserélném narancssárgára-(mondjuk ez nem tuning csak legyen színesebb:))

2013. júl. 19. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Fehér golfnál ,kis ültetés (H&R,Koni rugó),fehér indexek, fólia,valami jó kis felni (Rh Zw1: [link] , Azev A : [link] , Brock B1: [link] , OZ superturismo : [link]

Mondjuk ledes hátsó lámpa, projetktoros első.... stb. :)

2013. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sinead ***** válasza:
Nem vagyok VW-s, de a linkelt Golfok nagyon jól néznek ki. [link] itt van egy cikk, itt írnak jó dolgokat amik segíthetnek. Iratkozz fel a hírlevélre, írd be az email címed és olvashatod is.
2013. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. júl. 19. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Legizlésesebb tuning egy szép egységes festés, sötétített ablakok, szép nagy felnik.


ez már rengeteget dob rajta. egy egyszerű felirat, egy csík, lámpacsere + ültetés számomra a teteje, ami jól nézhet. nem vagyok oda a fast and furiousos autókért :D


[link]


ez bár 4-es, de gyönyörű. több nem kell

2013. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Linkelek én is olyat, ami nekem tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem a linkek közül a legutolsó jön be a legjobban:) Felnit és ültetést mindenképp akarom meg pár matricát vagy feliratot. Köszi az ötleteket
2013. júl. 20. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!