Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Campo-t Isuzu dízel...

Ödi2 kérdése:

Opel Campo-t Isuzu dízel motorral. Van esetleg valakinek ezzel tapasztalata? Mennyire megbízhatók a motorok? Konkrétan egy igáslovat keresek és találtam is egyet, ami árban tökéletesen megfelelne. Alább betettem linkbe. Ondanátok róla véleményt?

Figyelt kérdés
[link] tulaj-7071392
2013. júl. 20. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

A link helyesen:

[link]


Amekkora erő tombol ebben a blokkban, tuti elmegy kétszer a Holdig gond nélkül.

2013. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket is, észre sem vettem, hogy nem jó... Nem a lóerő számít számomra, igásló lenne és a megbízhatóság a lényeg. Sajnos az isuzu dízelekről nem tudok dönteni astrás ismerősök mondtak jót-rosszat az 1.7-es blokkról,erről nem tudok infót..
2013. júl. 21. 04:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van, volt, lesz. Elpusztíthatatlan főleg a szívók. A lényeg hogy meg kell adni neki a 7500 km-enkénti olajcserét s nem árt jó szűrőket rárakni. Nekem az 1,5 d van de szerintem a nagyobb is meghálálja. Az enyémnek ez a hivatalos csereperiódusa. Kérdezz ha érdekel valami még.
2013. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!