Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakott területen 57-58-al...

Lakott területen 57-58-al megyek. Még is torlódik miattam a sor, tolnak előre, miért?

Figyelt kérdés
GPS-el mért valós sebesség!
2013. júl. 22. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert még nem szerezte be a rendőrség a jövőre ígért 500 új traffipaxot. Ha az meglesz, gyakorlatilag bárhol, bármikor lehet mérésre számítani.


Ha tolnak, ne foglalkozz vele. Ameddig csak tol, belefér. Ha esetleg rádgyórsít, ijesztget, egy rövid ráfékezéssel (épp csak torpanjon egyet az autó) le lehet nevelni erről a legmakacsabb sietőst is. Tudod, gyors fejszámolást végeznek: lökhártó,lámpa, hűtő, nincs casco, és rájönnek hogy nem is sietnek annyira.

2013. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ne törődj vele! Nálam is előfordul 60nál, bár elég ritka mert én haladósan szoktam vezetni. Gondolom vagy siet vagy ő más sebességet tart. Ha akar, majd kielőz, ilyen egyszerű!


Amúgy lehet olyan helyen van ez, ahol soha sem traffiznak, vagy egy tranzitbfőútvonal (pl. 4-es). Ott mindig tolnak legfőképpen a románok vagy az erdélyi magyarok, akik kijárnak dolgozni. Ott kicsit más a rendszer, náluk természetes faluban a 90-120.

2013. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon idegesít, szeribtem nyugodt szívvel tolhatsz egy satut.

Úgy is ô fizet, neked tök mindegy. Nekem egyszer elkezte ajánlgatni, hogy majd haver megoldja egy százasért, meg bontott alkatrész....stb... Na mondtam, bekaphatja én csak márkaszervízbe javíttatok. (nekem ott vannak ismerôseim). A poén csak az, hogy a javítás 1,1 millióba került. Mázli, hogy volt biztosítása ;-)

2013. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

Mert annyi eszed van mint egy marék szárított lepkének! Tiszta szívből renélem hogy veled is kicsesznek minden alkalommal amikor csak lehet, persze a szabályos keretek között.

Neked ez miért volt jó? Az ilyet addig ütném amíg mozog!

2013. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is van amikor sietek, de még akkor sem villogok meg dudálok. Ezek okozzák a baleseteket. Ha véletlenül kiugrik elém egy állat( ne adj isten egy ember), akkor is ezt fogom csinálni ő akkor se fog tudni megállni. Ha meg megtud akkor semmi nem történt.
2013. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!