Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vagy VW Passat fenntar...

Audi A4 vagy VW Passat fenntartása, szervizelése kerül többe?

Figyelt kérdés
Új autó vásárlásán gondolkodom. Az egyik kiszemelt az Audi A4 2.0 TDI 177LE, alapára 8903080 Ft. A másik a konszerntárs VW Passat Highline BMT 2.0 CR TDI, alapára 8 990 710 Ft. Ugyanaz a motor, manuális 6-os váltó mindkettő, első kerék meghajtással. Az Audi vagy a Passat fenntartása kerülne többe. Vagy egyáltalán lenne-e köztük említésre méltó különbség, mert ugye lényegében sok alkatrész azonos?

2013. júl. 23. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Majd ha lesz nekem is 9 millióm autóra, ígérem leírom a tapasztalataim :)
2013. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Végem van az ilyen emberektől. Új autóra telik,de a fentartására már nem.
2013. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem értetted meg a kérdés lényegét. Tehát a gyengébbek kedvéért konkrétabban. Ha mondjuk 100 ezer forinttal drágább éves szinten az Audi fenntartása, akkor jó, mert ugye magas presztízs, stb. De, ha több, akkor azt inkább költöm a családomra, a Passat is kitűnő autó.
2013. júl. 23. 13:53
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Presztízs.. Nekem aztán mindkettőre egyformán csorog a nyálam, most boldog vagy? Menj be a szalonokba, aztán érdeklődj ott!
2013. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kérdést sajnos nem lehet törölni, tehát itt fogja szúrni a szemed továbbra is. Egyébként ne légy irigy, az nem jó dolog.
2013. júl. 23. 14:43
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez most hogy van? Nyertél 9 misit,de több nincs? Ilyen autó tulajdonostól se vennék autót az tuti.
2013. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem semmi, hogy mennyien irigykednek itt. Ha az ember akar venni 9 milláért egy autót, akkor már kell szórni a pénzt a szervizre ész nélkül?

Az Audinak valamivel drágább a fenntartása, de nem számottevően.

2013. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Minimálisan de az Audinak drágább a fenntartása.

A4 vs Passat esetén én a VW-re szavazok.

Kategóriájában etalon és hiába tömeg autó de presztízse kimagasló(mármint a passat)

Áhhhh ne legyél magyar hagyományőrző.

Ilyen autóknál bűn a manuális váltó, nem polokról van szó.

Próbálj ki egy DSG-t, hidd el nem fogsz csalódni benne.

Mindenkinek addig rossz a véleménye az automatáról míg ki nem próbálja utána nem adná oda egy manuálisért sem.

2013. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
ja,ezt én se értem.Akkor vegyél 6-7 mill ért kocsit.És akkor tudod szervizelni is...
2013. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Hülye vagy? Automatát? Az drágább! Szervizre se futja!
2013. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!