Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 elektronikai...

Gj0363 kérdése:

Malaguti F12 elektronikai probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, volna egy Malaguti F12 -es robogó (2000 -es évjárat). Mikor megvettem el sem akartam hinni hogy milyen erő van benne, teljesen meg vagyok vele elégedve, egy két apróbb hibától eltekintve, amire most szeretnék választ kapni.

Egy zselés akkumulátor van benne, ami szerintem már haldoklik, mert hamar lemerül, tegnap ráadtam a gyújtást felvillant minden majd eltünt, ekkor rárugtam nem indult be, visszafordítottam a kulcsot, majd megint ráadtam a gyújtást, rárugtam és egyből indult tökéletesen. Ez mitől lehet, a gyenge akkumulátor miatt?

/Hozzáteszem, egyszer fordult elő hogy nem indult eddig mindig azonnal 1 rugásra./

Illetve indításkor a hőfokjelző kettesen áll (ledes) és szinte soha nem megy fentebb vagy lentebb, mindig 2 led világít. Illetve indításkor általában felvillan a kettő majd eltűnik aztán megint felvillan (ezt eljátsza egy kis ideig aztán beáll és mutatja rendesen).

Ezekből én azt a következtetést vonnám le, hogy az elektronikával van valami, de mégis mi? Mit nézzek meg? Vagy egyszerűen gyenge az akksi, és emiatt? (az is lehet hogy nem bele való az akksi mert elég kicsit rakott bele az előző tulaj).

Köszönöm a válszt előre is!



2013. júl. 23. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!