Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukihoz mennyibe kerül 4...

Suzukihoz mennyibe kerül 4 felni? Új és használt? Használtban is meg lehet bízni? Acél vagy alu? Gumiabroncs méret: 155/70 R13.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2009. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első BUNKÓ Válaszadó! Ha a mindenható gugliban 5 perc alatt 3 fórumot belinkelsz, amin válaszolnak arra a kérdésre, hogy a használt felnikben is meg lehet-e bízni, mire kell odafigyelni és hogy milyen érvek-ellenárvek szólnak az acél- és alufelni mellett és ellen, akkor meghajlok (nem létező) "segítőkészséged" előtt!

Ha csak guglizni tudsz, ugyan mekkora jutalékot kapsz tőlük?

2009. nov. 12. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdv! Lemezfelnit, kb 5-6000 forint/db áron kapsz, pl gumisnál, az alufelninél minimum a duplájával kell számolnod. Én alufelnit csak újan vennék, mivel könnyebben sérül, és majdnem biztos, hogy ha van 3 alufelnid, egy negyediket csillagászati áron kapsz mellé. Aluból én legalább 14"-osat vennék a helyedben, minimum 175-ös, de inkább 185-ös gumival. használtnál figyelni kell, hogy nem-e repedt-e egyenesen fut, nem üt nagyot, ha szét van padkázva, nem szabad megvenni.... stb stb stb. rizikós. én csak újonnan vennék.

remélem segítettem valamit.

2009. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Igen, segítettél! Nekem ez alapján az acélfelni megbízhatóbbnak, masszívabbnak tűnik. Azt hiszem, ammellett maradok.
2009. nov. 13. 20:52
 5/8 anonim válasza:

Az alufelni minősége nagyban függ, hogy milyen márkájúról van szó. Pl. Alessio-t akkor sem használnék, ha ingyen adna valaki, inkább eladnám. Mindenki szidja.

Ám léteznek olyan alufelnik, amik erősebbek az acélfelninél, pl. ATS felnik vagy Technomagnesio.. bár amennyibe ezek kerülnek, sztem a kérdező annyit nem tervez rájuk költeni. :)

2009. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Változó 4-6ezer.

Nekem majdnem új nyáriakkal van eladó 4db. régi swift felnim (Vas megye).

Ha gondolod keress meg privát mailben.

Szerintem egy darabig biztos meglesz még, mert ilyenkor mindenki télit keres.

2010. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megvettem a felniket.
2010. nov. 19. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is keresek suzuki felnit 155.ös gumit ha esetleg valaki tudna írjon.
2011. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!