Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karbon fóliára lehet tenni...

Karbon fóliára lehet tenni karbon fóliát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyire tartós? Kocsira lenne.
2013. júl. 26. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Fóliára fóliát? Ráadásul carbonra carbont? Ha megsérült húzd le a felületről, és tegyél rá újjat.
2013. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sérült a felület. csak egy mintát akarok rá karbonból.
2013. júl. 26. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor hogy jól értem-e, adott a felület amin már van egy réteg carbon dekor fólia és erre akarsz egy ( feltételezem más színű ) szintén carbon dekor fóliából kivágott mintát rakni. ?? Ha igen akkor ez simán megoldható, nagyábból ugyanannyira tartós lesz mint az alap réteg. De ha félreértettem valamit szólj.
2013. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
naggyából, nem nagyábból:)
2013. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem. A lényeg hogy akkor is ilyen tartós lesz? Nem szakad fel hamarabb ha rajta van a fólián?
2013. júl. 26. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fólia felületét, amire rárakod rendesen megtísztítod, akkor ugyanúgy megtapad rajta mint az alatta lévő réteg a karosszérián.
2013. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 26. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!