Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet kijátszani Szabolcs...

Hol lehet kijátszani Szabolcs megyében Műszaki vizsgát?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem a következő, van egy 94-es évjáratú Alfa romeom és van rajta egy pár probléma repett szélvédő, repett lámpa, kisebb korrodáció meg ilyesmi apróbb problémák... motorikusan tökéletes szabolcs megyében hol tudom ezt levizsgáztatni egy kis plussz pénzel?1.4-es benzines kb mennyi lenne?
2009. okt. 22. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Remélem sehogy!!
2009. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy ilyenkor sehol nincs a sündőrség, csak amikor a 30-as táblánál kell mérni...
2009. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
A legegyszerűbb ha bemész személyesen egy vizsgaközpontba és mondod egy kicsit halkakban hogy szeretnél egy kocsit vizsgáztatni de lenne egy kis probléma és neme lehetne megoldani egy kis plusz pénzel.Hidd el menni fog nekünk már intéztek el úgy KPM vizsgát is hogy az autóban még motor sem volt nemhogy szélvédő.Zöldkártyára csak a forgalmit hordom.Itt vicc országban mindent lehet.És az előző kettő irhatja hogy reméli sehogy hidd el ha 300-400 ezer lenne a fizetés senki sem keresné a kiskapukat mert megtehetnénk és nem okozna gondot egy kis plusz pénz .Külföldröl könyen lehetne példát venni de az első hogy a fizetést növeljék.
2009. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Legjobb ha nem nagyon mondasz semmit. Lehet hogy ha csak egy kicsit repedt észre se veszik. Csak a fék működjön rendesen meg a lengéscsillapító és a gumik jók legyenek azokat nagyon nézik.

Ha egy kicsit el van repedve az index de a búra megvan az még nem egy tragédia.

2009. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg sokan amit kifizetnek hogy elnézzenek ilyen apróságokat feleannyiból meg lehetne csináltatni.

De még ha egy kicsit többe kerül is megcsináltatni akkor is jobban megéri mert az legaláb akkor már megvan.

2009. okt. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
magadat vagy a környezetedet szeretnéd veszélyeztetni?
2009. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
repedt szélvédő??? és te úgy vezetsz? hogy nem is látsz ki teljesen??? amikor a motoromat vizsgáztattam, ismerős srác csinálta, az volt az egy egyetlen taargatnivaló, hogy a hátsó sárvédőmön volt egy hosszirányú felületi karcolás. (enduróról van szó) ügyeskedtünk, hogy milyen szögből fotózzuk, stb.... de ennyi. viszont azért egy repedt lámpa, repedt szélvédő akkor is gáz, ha motorikusan jó. korrodáció?? azt nagyon kis pénzből is meg lehet oldani!
2009. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem egy 1.3as porba ültetett nagy lökösökkel sportkipufogóval felszerelt swiftem van és nekem 30 ezer volt. Budapest
2009. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!