Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire ártalmas a kocsinak...

Mennyire ártalmas a kocsinak ha mondjuk abban szeretnék aludni 1 éjszakát úgy h közbe járatnom kell a klíma miatt?

Figyelt kérdés
Ugye alapjáraton járna úgy h elég nagy terhelés van rajta mondjuk 6-8 órát. És pl télen mennyire lenne ártalmas ugyan ez csak kicsi terheléssel, viszont menne a fűtés?
2013. júl. 27. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapjáraton simán felforralja a vizet hosszú távon ilyen melegben.
2013. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Télen nincs gond, de nyáron felmelegedhet. Viszont a hűtőventinek bírnia kellene.
2013. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne jarasd egesz ejjel, csak egy keveset inditsd be ejjel ha erzed hogy mar sok. En mar eleg sokat utaztam ugy, hogy 2 napos autout volt es a kocsiba aludtunk, mindig ugy csinaltam, hogy leallitottam, ejjel ha mar ereztem hogy nagyon fazok beinditottam kicsit de ugy sem alszol olyan jol a kocsiba erzed mikor lesz mar jo akkor leallitod. Mondjuk nyaron mar neccesebb, arra is figyelj hogy jo helyre allj ahol nem fog erni a hajnali napsutes :)
2013. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha belső keringetésre teszed, akkor megfulladsz az oxigénhiánytól, ha nem, akkor megfulladsz a kipufogógáztól.
2013. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak nem forr fel , olyan volt már h 40 fokba 2 órát járattam klímával állóhelyzetben egy baleset miatt a dugóban és nem történt semmi. Csak nemtudom mennyit kopik a motor mert ugye kis fordulaton nincs olyan jó kenés meg a hűtővíz se kering annyira jól..

Azt nemhinném h a kipuff gáz bejönne mert akkor már nem élnék :D

2013. júl. 27. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Menet közben nem jön be kipufogógáz, de álló helyzetben simán bejöhet.
2013. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!