Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen fityegős autóillatosí...

Az ilyen fityegős autóillatosítókon tényleg rajta kéne hagyni a zacskót?!

Figyelt kérdés
Olvastam itt ilyen választ és nagyon elképedtem. Még soha nem is láttam ilyet zacskóstól lógva. Szerintem nem is néz ki jól, ha ott van rajta a csomagolás. Eszembe nem jutott volna magamtól így. Eddig mindig levettem teljesen. Rosszul csináltam?
2013. júl. 27. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha rajta hagyod még annyit sem ér mint amúgy. Az ilyen illatosítók sz*rt se érnek, tökmindegy, hogy zacskóstól, vagy anélkül.
2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, hetente kellene lejjebb húzni egy kicsit és így elég 4 hétre. Persze senki nem foglalkozik vele mert csúnya és mindenki leszakítja egyből. Van kis üvegcsés az sokkal jobb és ha kiürül azt töltesz bele amit akarsz.
2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy úgy kevésbé eregeti az "illatot". Amúgy borzalmas, én inkább a zselés vagy folyadékos mellett vagyok. Kb. 2db/év.
2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig leveszem a csomagolást, és úgy lógatom fel. 3-4 napig nagyon erős szaga van, de aztán "megnyugszik", és utána hetekig kellemes illata van az autóban.
2013. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom a lógatóssal. Csomagolás nélkül is hetekig megmarad az illata. Legalább 3-4 hétig. Igaz, hogy nem a legolcsóbbat szoktam venni, hanem ilyen 1300Ft körülit. Sajnos nem tudom milyen márka, az Obiban szoktam venni, máshol még nem is láttam ilyet. Az hosszú vékony csík, az alján egy fekete bambuszdarabbal. Nagyon jó illata van.

Most amúgy ilyen szellőzőrácsra csíptethető folyadékost használok. Valami Aeron Silver.Ez sem rossz és ez is elég tartósnak tűnik. Csak kicsit útban van, mert így korlátozottan tudom csak állítani a rács terelőlamelláit.

2013. júl. 27. 16:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Na, ez a fajta a lógatós: [link]
2013. júl. 27. 16:55
 7/10 Sinead ***** válasza:
Nekem Mol benzinkutas vaníliás van, a csomagolásán olvastam, hogy hetente kellene kiengedni a zacsiból, de elég idétlenül néz ki úgy. Zacskó nélkül pár napig erős illata volt, de így kb 4 hét alatt elmegy az illata/vagy hozzászokok és nem is érzem, nem tudom.
2013. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ez milyen típusú opel? :P
2014. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bocsi az offért
2014. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Opel Astra H, csak nem az alap felszereltségű.
2014. ápr. 27. 10:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!