Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában van olyan híres...

Amerikában van olyan híres autós találkozó mint itt Európában a "Wörthersee Cars"?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig az lenne, hogy van amerikai izomautókkal foglalkozó fórumos vagy bármilyen honlap? Ahol mindent meglehet tudni az autós találkozókról meg magukról az autókról...
2013. júl. 27. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

En nem tudom milyen az a W.cars amit te emlitesz, de csak del californiaban annyi autos talalkozo van, h ha 5 lenne beloled akkor sem tudnal elmenni mindegyikre ha csak egy adott napot nezunk. Vagyis rengeteg van.

Van ahol csak Ferrarisok taliznak, van ahol Lambosok, van kulon a japcsi autok szerelmeseinek (Honda Mazda) es van muscle car.

Van olyan is ahol mindenfele csoda megjelenik: Mclaren, Porsche, Mustang, Dodge stb.

Szinte minden automarkanak van forumja. Van amelyiknek tobb is. Pl guglizd h ford mustang forum vagy challenger forum chrysler forum stb.

Californiaban pl van ket komolyabb Challenger forum (a SoCal es a Westcoast Challengers, nekik is kulon weboldal kulon forum)

Minden ev husvetja korul van a nagy Mopar talalkozo, ott aztan minden izomautot megtalalni.

Szoval ja, a ?edre a valasz VAN!!!

2013. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rosszul irtam, nem Husvet, hanem Anyak Napja korul van a nagy Mopar show, Apak Napjan pedig Beverly Hills-ben, a Rodeo Drive-on, de ott kimondottan luxus vasak vannak, Maybach, Bugatti, Rolls


Itt van nehany link:

[link]

[link]

[link]

...de gugli neked is a baratod ;)

2013. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mert engem leginkább pont Los Angeles és a Dodge Charger ami érdekel! :) Amerikai muscle car találkozót tudsz esetleg? Japán vackok nem érdekelnek! :D
2013. júl. 31. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

A socalculture weboldalt nezted, amit linkeltem? Mert azon csak (szinte csak) amerikai muscle car talalkozok vannak es mind Los Angeles es kornyeken. Az ilyen talalkozokon mindig vannak Chargerek is (regi meg uj)

Guglizd charger forum vagy dodge charger club los angeles


Illetve minden vasarnap reggel (kb. 7tol 10ig) a Topanga Canyon-on levo Macy's parkolojaban gyulekeznek az auto szerelmesek, ott van minden, Lambo, Ferrari, Challenger, Charger, Corvette stb. Ha barmelyik Chargerest megkerdezed, biztos szivesen elmondja ok hova jarnak. Ezek altalaban eleg kozvetlen emberek, foleg ha egy masik autorajongoval talalkoznak.


[link]

2013. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Te ezekről honnan tudsz? :)
2013. aug. 1. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt elek es latogatom oket, tovabba boldog muscle car tulajdonos vagyok :)
2013. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na és milyen géped van? :) Felvehetem a kapcsolatot veled esetleg fb-on? Nekem egy Dodge Charger SRT8 SuperBee az álmom :)
2013. aug. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!