Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ha az...

Milyen autót vegyek, ha az elsődleges szempont az alacsony fogyasztás?

Figyelt kérdés
Első autóm lesz, nincs szükségem valami fullextrás gépre, ami 3 sec alatt 100-on van stb.

2013. júl. 28. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Alacsony fogyasztásút! :D

Amúgy valami kis motoros autót keress.

-Suzuki swift 1.0-1.3

-Daewoo matíz

...

Ha városon kívül is akarod használni akkor valami 1.6-osat nézz

-Opel astra F

-Fiat marea

-Ford focus

...

2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Összeget nem mondtál menyi.

Benzinesből

Suzuki swift 1.3 16V (szelepes) 84 Le motorral ez már a pályán is elboldogul könnyen viszi hosszútávon is a 130-140 km/h.Az alkatrészek nem túl drágák hozzáá megbízható alacsony fogyasztású autó.

[link]

Itt vannak a fogyasztási és egyéb adatok

[link]


Vagy ha nem rettegsz a dízeltől citruen saxó 1.5 D ezekhez sem drága az alkatrész és nagyon takarékos dízel motor van bennük ha nagyon ovatos az ember a gázpedállal képes 4 liter körüli országúti fogyasztásra.

[link]

és itt van ennek az autónak is a fogyasztási adatai

[link]


De ha valami nagyobbra vágysz akkor ajánlani tudom a toyota carina 2.0 dízelt 5 literes országúti fogyasztással és városban sem eszik többet 7 litertől tudom mert sokáig járkáltam én is egy ilyen autóval.És a faterom még a mai napig használja.Csak sajnos keveset árúlnak belőle a picon.

[link]

[link]

De ha benzines kell akkor az 1.6 benzines is jó választás lehet.

Itt egy kis infó az 1.6 benzines carináról

[link]

és egy pár 1.6 benzines

[link]

[link]

2013. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Toyota Yaris 1.0 vagy 1.3 benzines (ha több pénzed van rá, s nem árt, ha nem a legapróbb, akkor pedig valamelyik dízel, nem vagyok képben, milyenek vannak, bocs, azok jobban fogyasztanak), nekünk 1.0-s van, nem egy fürge jószág, de elég kevésből elgurulgat, főleg, ha megfelelő stílusban vezeted :D Egy használt Swiftet jelentősen olcsóbban is kaphatsz (de a régi Swift nekünk nem tetszett), amúgy ahhoz hasonlóan gyakori (ami a szervízelésnél nem hátrány), kis fogyasztású kisautó.
2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dízel golf 1-2es elmegy 4,5-5L-ből...
2013. júl. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Golf 4 1.9 TDI 4.5-5 l/100km
2017. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!