Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti hányasban...

Motorosok! Ti hányasban szoktatok menni városban ha nagy a forgalom?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ilyenkor 1-esnél feljebb nem érdemes menni(ez is olyan 30km/h)..

2013. júl. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6.-ban. V2, ilyenkor 4 ezret forog, bőven van nyomaték, megindul innen is.
2013. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3-asban általában de csak azért mert másképp hülyét kapnék a sok váltástól, ahogy a forgalomból kikerülök hosszabb szakaszra, úgy váltok fel, azt tudni kell hogy 1000ccm-s motor van alattam, ami teljesen más egy segédmotornál
2013. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
30-nál én 3.-ban vagyok. (4 sebességes s51 :D)
2013. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nagy a forgalom, de nincs dugó, akkor ötödikben vagyok, természetesen. Alacsonyabb fokozatra akkor van szükség, ha nagyon lassan kell haladni, állandóan meg kell állni (ha 50 méteren belül van 3 lámpa, valószínűleg nem váltok egy csomószor) vagy ha szükség van a lehető leghatározottabb gyorsításra. Ha nyomatékosabb lenne a motorom, egy sima előzéshez sem váltanék vissza, de nem az. Előfordulhat még az is, hogy nagyon erős motorfék kell (pl. meredek lejtőn). Ezeket kivéve (s amit még esetleg elfeledtem) mindig ötödikben vagyok.


Erősen motorfüggő, hogy mely sebességnél melyik fokozat a jó. Egyesben csak és kizárólag elindulni lehet a motorommal, kanyarodni pl. szörnyű olyankor, rutinpályán is másodikban nyolcasoztam.

Az ötödik valahol 35 km/h-nál kezdődik. De van olyan motor, ahol 70-nél.

2013. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-esben (600/sor4), de 30-tól 210-ig használható hatosban, nem rángat, szépen, egyenletesen tol.
2013. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2esben megyek végig, tehetném akár 4be is, de igy jobban hallom a motor hangját :D

Suzuki GSX-R 1000

2013. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!