Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autonak egy peugeot 407...

Elso autonak egy peugeot 407 megfelelo?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mekkora sznob kérdés!
2013. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne sznob kérdés? Másfél milla alatt már találni elég jónak kinéző darabokat. Miért lenne sznob aki első autónak szeretne mondjuk egy 2.0 benzines szedánt, amiben kényelmesen elfér a család? :D
2013. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért sznob mert úgy kérdezte mintha egy skoda vagy suzuki vagy valami olcsóbb ciki lenne.
2013. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó! Annyira nem vagyok oda a francia autókért, de ez a 407-es nagyon szép.

Én az 1.6-os HDI-vel venném. Arra se lehet panasz.

2013. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. Te vagy a sznob... Mi agond a skodákkal és a suzukikkel? Lehet hogy még jobb autok is mint a peugeot.
2013. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy milyenek a diesel motorjai, de ha nincs velük gond akkor mindenképpen azzal venném. Egy ekkora autóban a benzinmotorok már vedelik az üzemanyagot, főleg automata váltóval.
2013. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kérdezte, mint akinek a Pug407 tetszik. Nem tudom miért kell egyből minden marhaságot belelátni a kérdésbe :P
2013. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, én igazából ma is láttam egy francia autót lerobbanva az út szélén.... Am franciából max Citroen-t vegyél, peugeot nem valami jó.
2013. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó Peugeot/Citroen ugyan az mindegyik PSA konszer.Frania fost ne vegyél!Magaddal baszol ki.Ilyen árba,méretbe:VW Bora,Passat 1.9TDI;Audi A6,A4 1.9TDI

Megmég ugye volt Skodákba is és más Audiba és VW-be.

Lehet válogatni.

2013. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!