Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az káros a simson s50-nek, ha...

Omgtfl99 kérdése:

Az káros a simson s50-nek, ha 50-nel megyek vele olyan 3-4km-t?

Figyelt kérdés
egész jó állapotba van, és úgy mennék, hogy egyenletes tempóba 50-55-tel.

2013. aug. 1. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2013. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 4ttil4 ***** válasza:
nem, ennél hosszabb távot is nyugodtan mehetsz ilyen tempóval
2013. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem a simsonom nem túl jó állapotú, mert már ráférne egy felújítás, indulni is alig akar néha, meg már csörög is, meg már azért nem úgy gyorsul, de azért a végsebessége kb 65km/h és szoktam vele menni max gázzal 5-6 km-et is! sőt van egy ismerősöm, aki simson robogóval jár dolgozni, és a munkahelye egy másik kisvárosban van, és kb 9-10 km-re van a munkahelye, és azt mondta hogy mikor kiér a várost jelző táblánál a faluból addigra bemelegszik a motor üzemi hőmérsékletre, és onnantól max gázzal jön végig 6-7km-en keresztül! és semmi baja nincs a motorjának!
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi, én csak azért gondoltam, hogy azért olyankor eléggé pörög a motor, és nemhiszem hogy az jooo a gyertyának, meg azért ezeknek nincs valami erős blokk-juk
2013. aug. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!