Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleményé a sebring...

Kinek mi a véleményé a sebring autógumiról?

Figyelt kérdés
Meg éri venni ilyet?

2013. aug. 2. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy a falken-rol?
2013. aug. 2. 19:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Sebring:


Alsó kategória


Európai autókat gyárilag nem szoktak ilyen gumikkal szerelni.

Ezek az autógumik a teszteken átlag alatt szoktak teljesíteni. Azoknak a sofőröknek, akik idősebb autójukat heti rendszersséggel használják. Elsősorban városi használatra, időnként rövidebb autópályás használatra, főleg száraz útfelületen. Nagy teljesítményű autók: 10 éves kor felett


Kis- és középkategóriás autók: 6 éves kor felett


Falken:


Középkategória


Ezek a márkák kevésbé népszereűek az autógyárak szemében, de pl a Kumho és a Hankook sok koreai és pár európai modellen első szerelés.


Általában a teszteken átlagosan teljesítenek, bár egy-két középkategóriás autógumi is produkál kiváló teszteredményeket pl. A Fulda Ecocontrol, Kumho KU31, Kumho KH17 vagy a Vredestein Sportrac-3. Azoknak a sofőröknek, akik napi rendszerességgel használják az autójukat, de nem szeretnének prémium árat fizetni, ezért minimális, számukra alig érezhető kompromisszumokat képesek elfogadni. Városi és hosszú autópályás használatra minden időjárási körülmények között. Nagy teljesítményű autók: 3-12 éves korig

Kis- és középkategóriás autók: 0-12 éves korig.


Forrás:

[link]

2013. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a linket én is köszönöm. Megnéztem az én gumijaimra mit ír. Nekem Goodyear a nyári, Michelin a téli szett.
2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában az olcsó gumikat nem éri meg megvenni, mert siralmasan teljesítenek. Gyakran pont akkor, mikor a legnagyobb szükség lenne a tapadásra, pl. esőben. Én azt vallom, hogy a gumin nem szabad spórolni. Ha nem is prémiumot (Michelin, Conti), de legalább az előttem említett középkategóriából illik válogatni, hogy biztonságban tudjuk magunkat, családunkat és az autót.
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Sebring a Michelin budget gumija nem valami kínai sz.r én 18-as méretbe használom és semmi gondom vele.Gondolom aki itt előttem lehúzta az nem hadznált ilyet.
2017. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem célom rontani a sebring hírét,de ma vettem helyette inkább jó állapotú használt Michelint.Nálam 1 évet futott az új garnitúra(max 15.000km) és már szólt a futóműves,hogy annyira le van kopva mind a 4,hogy nem tudja beállítani így a futóművet.Ha esett egy kis eső,néha félelmetes volt a kocsival megállni.Zajos,autópályán pedig 120 tól elkezde finoman rázni a kormányt.Sajnoa öcsém is ilyet vett,a szitu ugyanez.Sőt akitől most a használtat vettem,mondta h 3 hétig volt meg az új szett nála is,de addig adta el,míg újnak látszott,mert nem kockáztatja a családja életét.

Ezt azért írtam le,mert drága tanulópénz lehet ez valakinek(mint pl. nekem). Inkább spóroljunk többet egy normális gumira,ez nem játék.

2019. ápr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsónak. Normalisan be kene allitani a futomuvet es akkor nem nyalná el. :D erdekes nekem gumis ajanlotta a Sebringet úgy, hogy én drágább gumit akartam venni. Tök érdekes...
2019. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!