Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan deríthetem ki hogy van...

Hogyan deríthetem ki hogy van e visszatöltésem?

Figyelt kérdés

Szereztem egy MZ ETZ 150-est, és szépen megy és indul pöcc röff hidegen melegen. Viszont nem mentem még vele sokat, és remélem nem csak az aksiról van gyújtásom... vagyis hogy vissza is tölti az aksit. Most Tapasztaltam olyat hogy jöttem vele haza a sötétbe, és amikor lejjebb engedtem a fordulatot, akkor elkekzdett vibrálni a lámpa.

Hogyan deríthetem ki hogy generál e áramot is? Mert nem szeretnék valahol ott maradni azért mert lemerült az aksi.



2013. aug. 2. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Járó motornál leveszed az aksi saruját,ha nem áll le a motor akkor van töltésed,ha még a lámpák is világítanak akkor szuper.Meg persze van a szakszerű verzió,hogy fogsz egy ampermérőt meg egy voltmérőt és elkezdessz méricskélni.
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!