Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi vs BMW vs Mercedes?...

Audi vs BMW vs Mercedes? Melyik a legjobb márka számotokra?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 11:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
9%
Audi, BMW egy szinten van nálam. A Mercedes pedig a legrosszabb. előbb vennék egy pl dachiat mint egy mercit... Ez magánvélemény!
2013. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%

Mercedes nekem túl öreges, konzervatív. Az sem tett jót a márkának ahogy a cigányok ellepték itthon.


BMW már népautó itthon annyi fut belőle. Újabban erre tértek át a cigók meg a hmcs-ók is. Szintén lezzülesztve ezzel a márkát.


Az Audit még szerencsére nem találta be ennyi szerencsétlen. (csak idő kérdése..)


Mindhárom nagyon jó autó, de az itthoni viszonyok miatt én Audit vennék.

2013. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igazság szerint énis Audi-t vennék!:D
2013. aug. 3. 13:10
 4/40 anonim ***** válasza:
21%
A választhatók közül egyiket sem választanám, ha lenne annyi pénzem. Vagy Volvo, vagy Lexus. Nem azért mert esetéeg jobbak lennének, csak nem annyira hivalkodóak.
2013. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Beviz Elek ***** válasza:
85%
Audi s6 avant (B6-os kiadás)
2013. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Sinead ***** válasza:
62%
Én kiskorom óta BMW-s vagyok. Ha vásárolnék és lenne rá keret, nem törődnék az előítéletekkel, a vásárlói réteggel, én megvenném.
2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%
Nálam Audi az első, ha megfigyelitek, a 3 közül az Audinak a legkisebb az értékvesztése, nem hiába.
2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 4165 ***** válasza:
36%
Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy a körte, a citrom, vagy a málna a jobb? Tök más mindhárom. Csak az áruk hasonlít. Saját igényeim szerint MB.
2013. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
13%
Csak ezek közül lehet választani?
2013. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
37%

Merci nekem is kicsit "régies".. mondjuk a sl, meg az ml merciket leszámítva nekem nem is tetszenek. amúgy inkább BMW.


egyszer olvastam: az audi az a vw, ami bmw akar lenni. van benne valami.

2013. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!