Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2t aprilia rs 50 motorom...

A 2t aprilia rs 50 motorom továbbra is megy, miután elforditottam majd kihuztam a kulcsot. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
???

2013. aug. 3. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A jobbik eset az hogy nem szakítja meg a gyújtást.

A rosszabbik az hogy túlmelegedett és öngyulladásban dolgozik. Húzd le a gyertyapipát és ha megy tovább akkor ez a gond.

2013. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.Tegyük fel.

Mi van ha csak nem szakitja meg?

S mi van akkor,ha öngyulladásban dolgozik?

2013. aug. 3. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakítja meg akkor jó esetben a gyújtáskapcsoló a hibás. De (gyújtás típusától függően) lehet egy szakadt vagy testelt vezeték is.


Öngyulladáshoz szegény keverék kell. Tehát vagy nagyon rosszul van beállítva a karbi vagy falsot szív valahol. Bár öngyulladással nincs túl nagy ereje a gépnek. Tehát ha meg van szakítva a gyújtás és elindulsz vele akkor esélyes hogy leáll. Ráadásul kopog a motor. Tehát hallani is lehet.

2013. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh,akkor megnyugodtam.Csak egyszeru gyujtokapcsolo a gond.Koszonom:)
2013. aug. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!