Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ducati monster 600 vélemény?

Ducati monster 600 vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Kényelmes? kezdő motornak venném a2-es jogsihoz
2013. aug. 4. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Ducatit magyarországra? Ez olyan mint a lamborghini meg ferrari-val való élet, itt nálunk

Rossznak mondható a többi motorhoz képest az alkatrész ellátása, egy suzuki, yamaha, honda mindig bővelkedik utánpótlásban ha gond van


Nem volt lehetőségem még ducatit vezetni, lehet majd egyszer motoros találkozón összejön, de nem tanácsos erre a motorra beújítani, jónak jó lehet, a kialakításához mérten biztos kényelmes a maga módján, csak hát nem ebből áll a motorozás, azért annál összetettebb háttér kell legyen mögötte mint pl szervíz szempontjából

2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor nem értem hogy melyik motornak jó az alkatrészellátása most már!!!


eddig azt írták japán belpiac nagyon drága most itt ez az olasz az is nagyon drága meg hogy a japán mocikhoz nem nyúlnak hozzá pont azért mert japán belpiacos a ducatiról olvastam olyat hogy ha rendben van nem kell hozzá nyúlni sokáig,én ezt már nem értem

2013. aug. 4. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A japánok jók, nem gond az alkatrészellátás, de szerintem azért egy Ducatihoz is találni alkatrészeket, bizto nem olyan vészes, befutott márkáról lévén szó. Ha tetszik, akkor ne lépj vissza az alkatrészellátás miatt, kis keresgéléshez szinte mindenhez találsz alkatrészt :)

Hallottam róla mindenfélét. Pl. hogy gyenge (nem osztom ezt a véleményt, 60-70 lóerő bőven elég!), vagy hogy szeret elromlani, de sok jót is hallani felőle.

Véleményem szerint egy nygyon szimpatikus motor, és Honda-párti vagyok, de nem valószinű, hogy most hirtelen tudnék mondani egy motort, ami jobban néz ki a Monsternél. Tényleg szépen összerakták :) Kezdő motornak abban az esetben tudnám ajánlani, ha van már némi tapasztalatod kisebb gépen. Ha nincs, akkor is bele lehet menni, csak ésszel. 600 köbcenti (főleg V2, ami már alacsony fordulattól kis gázfordításra nagyon meg tud tolni) már tud váratlan meglepetéseket okozni, szóval csak ésszel, és erősebben kell tartani a kormányt, mint egy 125-ösnél...


Széles utat! Hajrá! :)

2013. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Helló utolsó kommentelő egy simson s50-essel toltam 8 évig utána nagymotor tapasztalat a rutinmotorom egy kawasaki gpz 500 volt azon tapasztaltam a v2-őt persze a monster erősebb de én nem félek tőle sőt majd megszelídítem :D a kawasaki is 2 perc volt és olyan volt mint a simo csak erősebb meg gyorsabb meg jobb volt a fék :)meg nem az vagyok aki =hűű megvettem na gyerünk csutkáig egykerék meg stb.
2013. aug. 4. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz vészes :)
2013. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Ducati nagyon jó motor, de kényes.

Elektromosan sok problémát hallottam róla.

Az új alkatrészek elég drágák.

2014. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!