Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gázzal működő autókat "...

A gázzal működő autókat " hogy indítják be"?

Figyelt kérdés

Gázzal megy az indítás is vagy benzinnel történik és aztán állítják át?

-bocsika de kezdő vagyok még ebben a témában!!!


2009. okt. 25. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Kulccsal indítják be. Amúgy meg ugyanúgy gázzal megy az indítózás.
2009. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gázzal is beindul, de a gázos autót érdemes még benzinnel indítani, és után átállítani gázra az üzemet. Így lesz rendszernyomás (ha hirtelen kellene), és a tömítések sem száradnak ki.
2009. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem-nem, benzinnel indítják, és van bennt egy kapcsoló amivel később átváltanak gázra.
2009. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülne kb.hogy átalakítatni egy benzines autót gázosra? Autó tipusától függ?
2009. okt. 25. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen függ. Turbóst például nem lehet. Bizonyos MPI befecskendezősöket nem lehet. Milyen autóról van szó?
2009. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Renault Megane 1.6-os síma benzines nem turbós
2009. okt. 25. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
ésha belédjönnek hátulról, nemfélsz h berobban a palack?
2009. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért elég ritkán hallani (én még sose, de nem mondom h nem volt olyan, mert nem tudom) h balesetnél felrobbant a palack.
2009. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csak megsúgom hogy a benzin lobbanékonyabb mint a gáz,a hátsó ülés alatt van a tank,nem félsz hogy felrobbansz?

meganeba hivatalosan 150-170körül van,szerintem sokat kell ahhoz autóznod hogy behozza,munkatársam 5.5el eljárt 1.4 8szeleppel.

2009. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pont az, amit ir az utolso. a benzin lobbanékonyabb, ergo semmivel nem veszélyesebb a gázos kocsi.


régi autonkon mindig szenvedtünk, mivel nem lobban a gáz, nagyon nehéz volt startolni.


az ujat (éves van nálunk) már ugymond automatásabbra szerelték. benzinnel inditom, és áttnyomom gázra. ennyi.


én még soha nem hallottam olyan hirt, hogy felrobbant az auto mert gázos volt.

2011. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!