Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 125 FORDULATSZÁM...

BorcsokJ kérdése:

Mz Etz 125 FORDULATSZÁM MEGHAJTÓ CSIGA TENGELY kivétele?

Figyelt kérdés

Hogy tudom ki venni a blokk középből a fordulatszám meghajtó csiga tengelyt?


Konkrétan erről lenne szó: [link]



2013. aug. 5. 12:25
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
Nemtudom hogy nagy segítség-e, de ha beütöd a google-ba hogy Etz 125 robbantott ábra akkor találsz róla képet hogy mi hogyan áll benne.
2013. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom mert ki esett és ha megnézed a linket amit ozzá csatoltam ez egy kúpon szorúl meg és én vissza ragtam de túl rövid nem tudom vissza rakni rá a fogaskereket...:S És most meg nem tudom kiszedni!.:S Most rendeltem újat bele mert szerintem ahogy ki esett a tengely megdarálta valami vagy nem tudom...:S
2013. aug. 5. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a tengely csak melegen be van ütve a helyére, kissé macerás lesz kiszedni! Legközelebb ragaszd be valami rendes ragasztóval is...
2013. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is így jártam egy hegyes harapófogóval szettem ki úgy hogy le-fel mozgattam és húztam kifele! én holnap megyek venni egyet bele ha kapok!.:)
2013. okt. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!