Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segíteni milyen motort...

Valaki segíteni milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

most raktam le jogosítvány A2-re és motort szeretnék venni

segítenétek mondani olyan gyorsasági motorokat ami jó a jogsimhoz? nézegettem 600-as motorokat de az meghaladja a kw teljesítményt és ha pl vennék 1 600-as sportmotort ami le van folytva 35kw-ra cbr600 vagy r6-os yamaha akkor vezethető e?



2013. aug. 5. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a motor teljesítménye, amit veszel nem több mint 70kW, lefojtva vezetheted. (Bár a 70kW kéréses, hol azért szedik le a fejem, mert odaírom, hol azért mert nem.)


De ne 600-ast vegyél, inkbb pl Kawasaki ZXR400 ott leve kevesebb erőt kell lefojtani. Vagy egyéb Sor4 400-asra gondolj, ha lefojtásban utazol. Ha új vasat akarsz akkor a Kawának, meg a Hondának van 250-300 köbcentis motorja sor4 speedek, ha jól tudom, de ezekhez mélyen zsebbe kell nyúlni.

2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A2 250ccm és 35Kw-ig van. Nem /vagy/ hanem /és/ !!!

Nem mehetsz 250ccm nél nagyobb motorral még ha a Kw éppen 35 is lenne esetleg!!!


Tehát max 250ccm és 35Kw-os motort vezethetsz!!!!

2013. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!