Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha wr 426f a2-vel? Avagy...

Yamaha wr 426f a2-vel? Avagy milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

A2-es jogsival vezthetem ha a valós motor paraméterek vannak feltüntetve a forgalmiban? vagy olyat kell keresnem ami "gyengébben szerepel"? Amúgy jó motorok? nem túl sok infót találtam róla a sportmotor.hu bonctermében, de amit írtak az pozitívum volt. Supermoto szettel használnám, 50es 2t supermotorról váltanék erre, ha ésszel kezdem el vezetni, és kitapasztalom a gépet akkor kivitelezhető ötlet lenne?

Vagy ti milyen endúrót, supermotot javasolnátok?



2013. aug. 5. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó motornak mindenesetre jó motor,persze.Mivel 4T így fogyasztása elfogadható,alkatrészek akadnak hozzá.Itt ami szóba jöhet mint kopóalkatrész,lánc,lánckereke.Gumi,fékbetét stb..stb..Szóval ha nincsenek nagyon hajtva nem pörgeted mint az állat akkor jó időt kibírnak.50-es gépről váltani szerintem erős.Azt jobban kell pörgetni mint egy 4T-t mivel az magas fordulaton húz.De ezt gondolom nem kell ragoznom.Mennyire megy a döntés?

Egyenlőre szerintem maradjon rajta az enduro kerék/felni páros.Jobb ha mezőn tapasztalod ki hogy gázadásra hogy reagál,fékezés gyakorolgatása stb..Jobb az hogyha fűre esel mint hogy a betonra.Nehezebb és erősebb jóval mint egy 50-es szúnyog,nem játék.Meg kell szokni.Jobb lenne ha mondjuk 300 vagy legalább 250-es gépről váltanál.

Nem akarlak lebeszélni.Csak ügyesen!

2013. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!