Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen autó?

Ez milyen autó?

Figyelt kérdés
[link]

#autó régi versenyautó
2013. aug. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A pontos típusát nem tudom, csak azt, hogy egy Jaguar versenyautó, amit az '50-es, '60-as években használtak főleg a Le Mans-i 24 órás futamokon.
2013. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem Jaguar, de a Le Mans és az Egyesült Királyság stimmelt. Ez egy Lotus Mark VI és 19 között valamelyik, vagy több modell fúziója, pontosabbat azért nem tudok mert nem vagyok olyan nagy Lotus szaki, ez a kép nekem kevés sajnos, a bukócső alapján valamelyik korai modellt mondanám, de az orra alapján meg valamelyik későbbit.
2013. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Valóban Lotus Mark 19 ,ez egy gyönyörű autó.
2013. aug. 5. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A 19-el az a baj, hogy azon már nem volt az első kerekeket fedő karosszéria, hanem tökéletesen kilátszott a teljes méret. Itt pedig a képen ugye tökéletesen látszik, hogy ahogy odanyomta a falhoz átüt a kerék pereme a lemezen. 17-ig volt ilyen megoldás, de már ott sem minden modellen.
2013. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézésedet kell kérnem, időközben rájöttem ,hogy a kép amit feltöltöttem az egy Lotus 11-es ,valamiért nem vettem észre a különbséget.A 19-es eléggé rút a lecsapott vége miatt. Meg még a 8-as is egy szép darab.
2013. aug. 6. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!