Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az a táv amit érdemes...

Mennyi az a táv amit érdemes segédmotorral megtenni anélkül hogy a motor tűrőképességének határait feszegetném?

Figyelt kérdés

Egyre jobban foglalkoztat a dolog mert robogóval olcsóbb közlekedni mind vonattal vagy busszal.

Viszont kímélni szeretném ezért nem szívesen tenném ki olyan útnak ami megterhelő lenne neki, na meg nekem...

80-100km nagy távnak számít egy 50-es robogóval?


2013. aug. 5. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi szinten erre már nem alkalmasak. Évente 2-3 ilyen út szerintem bevállalható velük. Én is nemegyszer voltam már a Balatonnál a Simsonommal, pedig az ide 80-90km.


DE! Arra figyelj, hogy ilyen hosszú úton kíméld, ne húzd csutkáig, tarts pihenőket, és még csak véletlenül se menj forgalmasabb utak közelébe!

2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, elment 50-es motorral Olaszországba.

Most is járja az országot, 2-300 km-eket megy egyszerre. Túrákat szerveznek 50-motorokkal, robogókkal.

Aztán hogy mit lehet ebben élvezni, az már nem értem.

2013. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, megunnád az életed 2 nap után, 200 km minden nap egy 50-es robogóval...

Arról nem is beszélve, hogy egy fél év alatt belekerülne annyi km, hogy kuka lenne az egész motor, aztán költhetsz rá rendesen.

És nagyon kényelmetlen a robogó ekkora távon, hosszú távon a gerincednek, stb sem lenne jó.

Robogó 20-30 km-es távolságokra alkalmas szerintem, és az is inkább városon belül.

Nem mondom 1-2szer egy évben lehet vele túrázni 200-300 kilómétereket, de napi szinten ez lehetetlen.

2013. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem napi szinten hanem havonta 1 szer 100km-es táv
2013. aug. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!