Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó alkalmas városi...

Milyen autó alkalmas városi driftre?

Figyelt kérdés

sziasztok...

nem csak driftről van szó hanem más autók kerülgetése, cirkászás közöttük

gondolom a sima drift autó nem alkamas mert eléggé le van ültetve az eleje és a magyar nagyvárosi utakon nem állja meg a helyét. mégis milyen lenne az alkalmas?

ez a kérdés lehet hülyén hangzik de én komolyan gondolom tudom hogy nem legális és eléggé veszélyes, eddig motorral csináltam(rs125) de átállnék kocsira.

szóval ki milyet javasol?

ja és az is előnyös lenne ha nem enne 20 litert

ötleteket.

köszi



2013. aug. 5. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj pályát, a közút nem erre van. Csak ahhoz valószínű csóró vagy, ha már a 20 literes fogyasztást is sokallod! :)
2013. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ne sokallom csak gondoltam oda írom hogy előnyös de fogyaszthat felőlem 25öt is de nem akarot r/t-t venni mert az túl erős lenne pályán meg nincs élvezet egyedül
2013. aug. 5. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Városban akarsz keménykedni, de a gyakorikerdesek.hu-n kérdezed meg, hogy mivel? Szánalmas vagy...
2013. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egy család autójába szaladsz bele és gyerekek halnak meg, akkor gondolkozz el, hogy megérte-e, te retardált fasz.
2013. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Idióta barom vagy. Van, hogy sietős az ember dolga... Nekem volt már szó szerint élet-halál kérdése a dolog, hát kerülgettem, pirosoztam. De... Hogy valaki pont ilyen célra vegyen autót valaki, na az ultragáz. Maradj csak szépen a motornál, ott legalább nagyrészt csak a magad életét teszed kockára.


Na meg autóval kicsit más az ilyesmi, ha még nem mondták volna.


Meg ezt mégis miért? Csak szimplán keménykedni akarsz? Vagy mi értelme lenne? Ha gyorsulni akarsz, irány az autópálya, 300 ezer forintért simán végigmehetsz akár 300-zal is.


Na mindegy...

2013. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dörmögő ***** válasza:
100%
Én leszek az első aki kirángat a kocsiból és addig üt amíg le nem állítanak.
2013. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 JDMDrifter98 válasza:
100%

Mi Mi MI mi az hogy a pálya nem ugyolyan jó egyedül épp az hogy jobb jobb mert ha szarul vezetsz nem mész neki 120 KMH val más kocsijának "Szorakozás" gyanánt.

Az ilyen kérdés az már nem normális ha ennyire szeretnéd hogy mások életét veszélyeztesd akkor inkább maradj otthon és Need For Speedez ne A Való életben probáld ki.

2013. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 JDMDrifter98 válasza:
bocs a való életben NE probáld ki kigyatam de a kérdés nem jó.
2013. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dörmögő ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék hogyha komolyan kérdezed akkor azon gondolkozz el hogy sok autóban, mint az enyémben is van gyerekülés. A gyerekülés szükségletének az egyik oka hogy a picik még nem tudják úgy tartani a kis fejüket mint a nagyobbak, innentől kezdve az a koccanás ami után egy felnőtt kiszáll káromkodva a kocsiból az már lehet hogy elég ahhoz hogy a pici nyaka megsérüljön, de könnyen le is bénulhat nyaktól lefelé.
2013. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cszsolt0918 válasza:
maradj a pályán ne állatkodj közúton sokkal jobb én tudom, és nemtudom mit sírsz a 20-25 literes fogyasztáson nekem van egy e30 v8-am és kb 50 liter körűl fogyaszt
2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!