Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz parkolni a Forumban?...

Nehéz parkolni a Forumban? (Debrecen)

Figyelt kérdés
Ma mennék elsőnek de kicsit félek, egy alagúton kell felmenni.
2013. aug. 6. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem nehéz
2013. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
elég nehéz, de nem az "alagút" miatt
2013. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos azt hittem hogy az alagút miatt, még aznap elmentem, és ha nincs ott a párom akkor valszeg valaki megfog hátulról! Megfogadtam oda többet soha!
2013. aug. 14. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
add vissza a jogosítványodat ha ennyire szerencsétlen vagy
2013. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) nevetséges VAGY TE! Nem is ismersz tudod hogy vezetek? Kétlem, attól mert nekem nem megy, ami neked igen, lehet többször húztad meg a kocsid vagy volt baleseted. Ha meg ilyen kishitű vagy akkor ne kommentálj!!!!
2013. aug. 14. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

" Nem is ismersz tudod hogy vezetek?"


most írtad le, hogy milyen balfék voltál. nem emlékszel?

és nem, nem szoktam meghúzni a kocsimat, vannak akik nem született lámák ;)

2013. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nagy a forgalom, és kicsit szűkösen kell venni a kanyarokat, de nincs benne semmi nehézség. Nekem is sok ismerősöm van, akik irtóznak tőle, én meg akkor is ott parkolok, ha messzebb van dolgom, mert mindig van hely, és nagyon olcsó is. Szerintem ne add fel, hanem menj oda többször és majd belejössz, de azért vigyázz másokra és magadra. :)
2013. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!