Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó létezhet...

Automata váltó létezhet kormánykaros kivitelezésben is?

Figyelt kérdés
Egyik filmben láttam, hogy UFÓ-k kocsit lopnak Ditroitban és ott az egyik mondta a másiknak, hogy úgy induljon, hogy D-be tegye be a váltót és akkor a kormány melletti karon matatott.

2013. aug. 6. 13:02
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
A Dodge Ram-ban és a régi Chevrolet Suburban-ban olyan van. Na meg persze sok másikban, de csak ezeket próbáltam
2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon sok amerikai autó (főleg SUV-oknak) igy van a váltója. De van például a Mazda Tribute, annak is igy van. Nameg az S Merciről ne is beszéljünk.
2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 90-es évek végéig gyakorlatilag az összes amerikai autó ilyen autómata megoldással gördült le a futószalagokról, leszámítva a sportkocsijaikat. #2. Te nagyon kevered a dolgokat, mert az a fajta kormányváltó ami a Tributeban és az S Merciben, meg még kismillió más modellben van, az egész más mint amire a kérdés vonatkozott!
2013. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kormánykar azért volt előnyös, mert 1: látta az eccerű szőke nő is, hol áll a váltó...2: az első üléseken sok minden történhetett, veszélyes és útban is volt a két ülés előtt/közötti váltókar(bizonyos helyzetekben)...sok volt az ilyen-olyan baleset..

az én automata váltóm is lent van, de jobban örülnék a kormányváltónak..

2013. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!