Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TAXISOK! Hány km-t vezettek...

TAXISOK! Hány km-t vezettek egy átlagos napon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
olyan sokat hogy volt taxis használt autok nehezen kelnek el mert sok benne a km.
2013. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hűha ez sokat mondó volt, ám szerintem ezt mindenki tudja. Nincs taxis ezen az oldalon?
2013. aug. 6. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azért van bennük sok km-ert mert sokat vezetnek vele 1 nap.Hanem mert minden nam használatban van több éven átt.
2013. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan basszus, ezt direkt csináljátok? Fingotok nincs az egészről, akk mégis minek írtok? Így még ki se tudtam emelni miattatok ezt a szart, maradjatok már lécives! Direkt írtam, hogy TAXISOK. Tehát TAXISOK válaszára vagyok KÍVÁNCSI.
2013. aug. 8. 17:41
 5/10 petizacc ***** válasza:
0%
Akkor beülsz b_zdmeg egy taxiba oszt megnézed! Néhány embernek irigylem a problémáit...
2013. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na még egy okostojás.


te ne haragudjál már de te honnan veszed h nekem nincsenek nagyobb problémáim? G*cifosak mostanában az anyagiak, semmi lóvém, elegem van az életemből, munkát meg nem találok, most boldog vagy az isten áldjon meg? Én is irigylem egyes emberek problémáit, de én ezt a kérdést azért írtam ki, mert mikor autózok, iszonyat bunkók a taxisok, utálom őket mint a szart és fel nem fogom miért csinálnak egyes dolgokat, ezért érdekel h mennyit vezetnek, talán az agyukra megy a sok napi km szám..


Taxiba nem ülök be, mert nincs rá pénzem, ha valami gáz lenne a kocsimmal, csak gyaloglás van, vagy bkv ennyi.

2013. aug. 8. 18:23
 7/10 anonim válasza:

Nem taxis vagyok, de egy taxis ismerősöm 9 év alatt 700.000 km-t ment, és ez csak az egyik kocsija, mert van neki másik is. Persze ő hosszabb távú utakat is bevállal, mint sofőr, de azért nagy része a taxizásból jött össze.


Nyilván ez attól függ milyen városban, és mennyire van meló, de szerintem naponta 100 km körül lehet, viszont ez egy nagyon megközelítő érték.

2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Ez sok mindentől függ, mennyit megy egy nap egy taxi, attól függ melyik társaság-mekkora a tarifa, ugyanoda jár-e vissza minden fuvarért( a csak repteresek akár 300 km), egyébként 80-300 között mozog.

2013. aug. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok taxis, csak belegondoltam, kicsit számolgattam. Nagyjából szerintem is 100-150-200 km körül lehet naponta.
2013. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

csao.ha meg relevans a valasz,akkor remelem segitek vele.Ez sok mindentol fugg.Ha porog a bolt,egy 10 oras munkanapon kb 200-230 km-t tesz meg az ember egy nap.Ha mondjuk egy gyengebb hetkoznapot nezunk,akkor 120-150 km.De volt mar 300 feletti nap is,bar az nyilvan nem 10 munkaoraval.


A taxisok kozott sem mindenki bunko,de azt keves ember tudja,hogy mindem perc keses utan napletiltasok vannak,tehat nem jokedvukben sietnek sokszor a taxisok.


Udv

2017. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!