Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lassú járművek nem is...

A lassú járművek nem is tudnak gyorsan menni, vagy de, csak 25 kmh a szebályozás?

Figyelt kérdés
Szóval az ilyen traktor, meg munkagép, az is bítná az 50 et? Vagy nem, és azért van 25kmh ra korlátozva?

2013. aug. 6. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" MTZ-t is láttam már 40-el száguldani(vagy

inkább pattogni? :D) aszfalton :)

De azért az nem tűnt úgy mint ami

kényelmesen megy annyival.

Egyébként ezek miért pattognak "nagy"

sebességnél a sima úton?"


Magasan van a súlypontja, rossz a súlyelosztása.

Igaz a jobb gépek is pattognak amelyikeken nincs rugózás, de azokban sokkal jobb a komfort, és nem is ráznak annyira. Igaz a minszkinél egy jó ülés javít valamennyit a dolgon, de akkor sem lesz olyan mint egy normálisabb gép.


A gyorsítós (892, 920.3 pl) az tudja a 40-42-õt

, meg többet is fõleg ha megpiszkálják a motorjukat, ugye ezek 1800-at forognak gyárilag. A nagyobb kerekek végett elviselhetõbb ha ennyivel megy, de ne menne inkább! Szinte életveszélyes. :)

2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vezettem 2007-es 180 lovas Class traktort, fullosabb volt sokkal mint egy átlag autó, meg légrugós ülések, stb. De az elején volt több száz kg-os kontrasúly, hátul meg nem volt semmi, szóval nagyon rázott, vagyis a légrugónak köszönhetően nagyon ringatott, 40-től nem is birtam jobban nyomni neki, pedig ment volna sokkal gyorsabban is, a gyomrom majdenm kiforditotta :)

Akkor képzeld el ezt egy MTZ-ben :)

2013. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mikor elkezdődött a földművelés idén, akkor minden traktor ment padlógázzal mindenfelé, plussz a szántóföldön is láttam egy mtz-t aminek elég rendesen nyomta, mert gondolom sietett, ömlött belőle a füst, mert ment elég rendesen!
2013. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!