Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovák rendszámú kocsival...

Szlovák rendszámú kocsival helyszíni bírságot kaptam. Be kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Szlovák rendszámú kocsival, szlovák állampolgárként Magyarországon helyszíni bírságot kaptam. Összege 10 000. A jogsim az magyar, de mikor címet kértek, a szlovákiai címemet adtam meg, hiába élek régóta Magyarországon. A kérdésem az, hogy be kell e fizetnem. Ismerőseim egy része azt mondta nem kell, a másik h kell..valami egyezményt emlegettek. Mit tudnak tenni, ha nem fizetem be? nagyon köszi a válaszokat

2013. aug. 7. 00:39
 1/5 acelsziv ***** válasza:
meg fogod látni, ha nem fizeted be. Amúgy már elvileg össze vannak kötve az adatbankok így megtalálnak kinn is.
2013. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mennyire biztos? köszönöm
2013. aug. 7. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:

10e Ft ugyan sok pénz, de egy autó fenntartásához képestminimális összeg.

Miért is nem lehet befizetni? Miért kell rögtön a kibúvót keresni?

A szabály megszegése az ment, a felelősség vállalása már nem annyira akar sikerülni?

2013. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne szórakozz már 10 000 Ft-ért. Fizesd ki, nem rokkansz bele, aztán nyugtod lesz. A rendőrségnek nem lesz gond előkeresni téged, és általában veszi is a fáradságot. Nem éri meg, hidd el...
2013. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, már befizettem...végül is megérdemeltem...:S meg hát 10 000m miatt nem fogok idegeskedni:) köszi a válaszokat:)
2013. aug. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!