Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316 E 30 as autór szeretné...

BMW 316 E 30 as autór szeretnék venni, Fogyasztás, alkatrész árak érdekelnének illetve meghibásodás, Drágább e a fentartása mint egy átlag autónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nagy Hátsókerékhajtás kedvelő vagyok. Autó vásárlás előtt állok, és csak hátsó kerekes autó érdekelne, BMW 316 E 30 as tipusu nagyon tetszik, Viszont nem nagyon ismerem. Nem tudom hogy egyáltalán érdemes e vele foglalkozni. Alkatrész nehéz hozzá beszerezni? Drágák jozzá az alkatrészek? Nehéz, illetve költséges fentartani ezt a tipusu autót? 400 e forintbol szépen rendbe rakható lenne?
2013. aug. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

400 ezerből lehetséges, ha nem szorul motorgenerálra, újrafényezésre és lakatolásra. Alkatrészek nem feltétlenül drágák, de pontosabb adatot nem tudok írni róla.

Fenntartani nem feltétlenül drága, az 1.6-os motor nem annyira szomjas. Bár azt nem írtad, hogy dízel, vagy benzin. A biztosítás sok dologtól függ.

2013. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak is benzinesbe keresgélek. Persze ha sikerül jó állapotut beszerezni. Minden hibát megcsinálni rajta, kicserélni amit ki kell, szépen rendbe rakni, 400 at szánok rá. + átiratás stb.
2013. aug. 7. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű feladat. A 316-it kapásból elfelejteném, ahogy a 318is kivételével az összes 87 után gyártott négy hengerest. Tehát neked egy 318i kellhet, 87 előtti, azaz "kislámpás", vagy egy 87 utáni, "nagylámpás" 318is, vagy hat hengeres akármilyen évjáratból.

Amiért kerülni kell a 87 utáni 8 szelepes négy hengereseket, az a hulladék M40 motor, ami a BMW egyik ballépése volt. Szíjas, vezérlés kopására hajlamos motor.

Az E30-ak ára felfelé megy, 400-ból már nem egyszerű jót venni, szinte csak M40 motoros van ennyiért. Szinte az összeset eszi a rozsda, a legfiatalabbak is lassan 20 évesek. Ha BMW-t akarsz, akkor szerintem még spórolj, mondjuk legyen egy misid, 800-ból vegyél autót, a maradék jól jön, ha valamit hozzá kell nyúlni.

2013. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vegyél e 320d alacsony fogyasztás szép forma strapabíró kényelmes masszív auto nekem ez van és semmiért nem adnám oda van benzinesben olcsobért az is nagyon jo még annak sem vészes a fogyasztása
2013. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírta, hogy CSAK BENZINES érdekli. Erre dízelt ajánlasz...
2013. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!