Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki egy pasinak a kocsiján...

Ciki egy pasinak a kocsiján hello kitty?

Figyelt kérdés
A barátomnak feltuningolt toyota yaris-a van piros 2oldalt fehér lángnyelvekkel, és azt mondta ha akarom az én kedvemért egy 30*30 cmes fehér hello kittys matricát feltesz a motorháztetöre.
2013. aug. 7. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultragáz.. ha valóban megteszi, elkell gondolkoznod azon, hogy a barátod lehet nem is a lányokat szereti.
2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát buzzzis na. Meg eleve h ilyen yarissal jár, lángnyelvek meg minden egy kb. 1.4-es kisautón.
2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit:D Talán ilyen magas labdákat nem kéne feldobálnia a barátodnak, mert ezért simán ki fogják készíteni:D
2013. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te kedvedért még ezt is elviselné a kocsin, akkor tényleg szeret. :D

Amúgy meg szerintem a fehér lángnyelv is ultraciki egy Yaris-on. XD

2013. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha poénbol van rajta akkor nem ciki, hanem vicces sztemXD
2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Hello Kitty remélem csak egy vicc. Meg az is elég gáz szerintem, hogy egy tuningolt Yaris van egy férfi tulajdonában. Egy utcai kisautón mi a tökömet kell tuningolni?
2013. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lángnyelvhez képest ez már semmi. A többi tuningot már el sem merem képzelni.
2013. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem még egy kislányruhán is fura, de alapvetően híve vagyok a szabadságnak olyan dolgokban, ami nem nagyon fáj másoknak.

A piros-fehér Yarison a Hello Kitty legalább színben passzol :D


Én Choi Norit (kiskerekű olcsó kismotor) akartam venni egy időben és koponyás matricát rá, az szerintem poénos, amikor extrémsportként leszáguldok vele a brutális nyomvályús s ezenfelül is rossz földutas lejtőn, ami még biciklivel se biztonságérzet, majd korzózok a faluban :D

De a koponyák coooooooooooooolak. A hellokittykkel ellentétben, de bizonyára erről megoszlanak a vélemények.

S férfiasabbak is. Bár én lány vagyok.


Én, mint igen toleráns ember (aki csak a rózsaszínt utálja szenvedélyesen, bár humor területen megvan a maga szerepe, s az égen teljesen jó), nem tekinteném se bzuinak emberünket, se idiótának, de nem lenne szabad megsértődnia, ha nagyon, nagyon sokáig röhögnék és nem úgy néznék rá, mint egy komoly emberre.

Az viszont becsülendő, hogy (legalábbis elvben) képes feltenni egy ilyet és magasról tenni mások véleményére. A lángnyelvekkel ugyanez, mellesleg egyetértek a többiekkel, kissé megmosolyogtató egy ilyen apróságon az ilyesmi, nem illik hozzá, de ha neki ez kell, inkább rakjon rá, mint azt lesse, hogy mi tetszik másoknak. Ez a mitillik/cikie/jajmitszólnak/aztfogjahinnihogy dolgok kissé túl erősek ebben a világban az én ízlésemhez. Szerintem nem kell másokkal foglalkozni olyan nagyon. Jó a magunk feje után menni, bár néha melléfoghatunk, de ez a nyájszellemmel és a szomszéd irigységének felkeltésével is így van.

"Ti mindannyian egyéniségek vagytok!"

(Jó hát hellokitty speciel akkora klisé és trend és hype, mint ház...)

2013. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!