Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12, alul néha...

Kumikaa kérdése:

Malaguti F12, alul néha csöppen az olaj, mi lehet a gond? A többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát, van egy vízhűtéses Malaguti F12 robogó, amiből csöpög néha az olaj, ott ahol a vízpumpa fedele találkozik a blokkal a résen néha elcseppen egy két csepp olaj. Ez mitől lehet? Ott egyáltalán lenni kellene olajnak? Köszönöm a segítséget.

2013. aug. 9. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ott nincs is olaj. Nem víz az?

Nekem egyébként levegős Malám de sztem a vízpumpánál nincs olaj,

2013. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gj0363 válasza:
Tudom hogy a vízpumpánál nincs olaj, de nem messze tőle megy be az olajnak a vezetéke tehát ott van az olajpumpa is. És alul ahol az illesztés van csöpög, persze nem dúrván, de nyilván van valami oka. Az olajpumpa ereszt? Vagy csak a motorból "fúj ki"?
2013. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a karbi körül?
2013. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A vízpumpa mögött van az olajpumpa, valószínűleg el van repedezve a cső és ott szivároghat. Ha kicseréled a csövet valószínű megoldódik a probléma.
2014. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!