Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó miért kerül ennyibe?

Ez az autó miért kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

Megakadt valamin a szemem, miszerint ez az autó ( ha jól számoltam ) 1,4 millió forintból lett felújítva, szinte minden extra benne van ( klíma, stb) összkerekes, és a leírás szerint némi kavicsfelverődés van rajta, és mindössze 1 millió forintért árulják, de 50 ezerért már el is lehet hozni, ez miért ennyi? Nem értem.


[link]


2013. aug. 10. 17:10
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ez tényleg fasza :)))

Nem értek hozályuk de jól néz ki:D:D

2013. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. Legvalószínűbb megoldás: az autó törve volt és minden baja van, ami még javításra szorulna.

2. A tulaj imád sokat költeni az autójára és a lehető legdrágább szervízbe hordja, ahol horribilis munkadíjjal jár még egy olajcsere vagy autómosás is.

3. A tulaj számára hatalmas ráfizetés az autó és a lehető leghamarabb meg akar vállni tőle, mert már nézni sem bírja, mennyi pénzt ölt bele, s hogy ennek ellenére még mindig nem jó.

4. Uzsorás akar belerángatni egy "remek" konstrukciójú részletfizetésbe.

2013. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem 50ezerért, hanem 50e kezdő részlettől hitelre! A teljes árát ki kell perkálni, sőt ha hitelre veszed akkor még a kamatot is. Amúgy az az 1 misi reális ár.
2013. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, értelmezd.


50 ezer forintért lehet elhozni az autót, mert az az 5%-a, és utána kell a havi részletet fizetni, ami ennél az autónl kb 30 ezer forint, attól függ hány hónapra kéri az ember

2013. aug. 10. 17:21
 5/16 anonim ***** válasza:
..most komolyan ennyire nem bonyolult:)
2013. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az árakban otthon de:


J-s rendszám tehát valszeg németből behozott. Még annyi hogy nagyköbcentis benzines nem nagyon kelendő.


Már egy hete legalább az oldalon van tehát nem csaptak le rá.


Lehet hogy tényleg el akarja adni és nem árulni, vagy nagyon kellene neki egy kis teherautó a munka miatt.


Nálam furi hogyha beleől az ember ennyi lóvét akkor miért adja el, mert ez így bukó neki

2013. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy minden ehhez hasonló autónak megáll az órája 190.000-200.000 kilométer környékén ^.^
2013. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én értelmeztem, és pontosan ezt is írtam le! Miszerint az az 50e csak a kezdő részlet, amivel ugyan elhozhatod az autót, de nem az a teljes ára. Pontosan ezt írtam le én is!!
2013. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező! Én értelmeztem, és pontosan ezt is írtam le! Miszerint az az 50e csak a kezdő részlet, amivel ugyan elhozhatod az autót, de nem az a teljes ára. Pontosan ezt írtam le én is!!"



Akkor elnézésedet kérem, rosszuk értelmeztem az írásod. :) Igen, én is így tudom. Csak azért írtam hogy "de 50 ezerért már is lehet hozni", mert a legtöbb autónál minimum 20%-ot kell befizetni, ennél csak 5-öt.

2013. aug. 10. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez az ár teljesen reális ennél az autónál, hiába ölt bele annyi pénzt, úgy sem fogja drágábban senki sem elvinni (még igy sem viszik).
2013. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!