Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki RMX 50 tipusú motor?

Suzuki RMX 50 tipusú motor?

Figyelt kérdés

Ki mit tud a motorról? Nemrég vettem és szinte semmit nem tudok róla, csak annyit hogy az 1 ik legjobb 50cc-s segédmotor. Ha tudnátok róla valamit mondani vagy, hogy honnan lehet hozzá alkatrészeket rendelni, megköszönném. Illetve tapasztalatokat is kérnék.

(2001-es évjárat)



2013. aug. 10. 19:30
 1/4 gdavid93 válasza:
Nekem is 2001-es Suzuki RMX 50-em van, már több mint egy éve és szerintem nyugodtan lehet azt mondani, hogy a legjobb 50-es. Eleinte csak a környékben használtam, mostanában pedig 120 km-re is nyugodtan elindulok vele. Nagyon jó mindenes gép és a kényelemre sem lehet panaszkodni, erejére pedig főleg nem (az enyém teljesen tuning mentes). Végsebessége nálam 90 ami szerintem egy alap 50-es endurotól nagyon jó. Alkatrészt nem a legkönnyebb találni hozzá de nekem még mindig sikerült (eddig csak egy km spirálra volt szükség). RMX 50-hez való alkatrészt nagyon kevés motorosbolt tart, inkább érdemes a neten keresgélni. Olyan netes oldalt nem tudok ahol minden alkatrész megtalálható, ezért érdemes több honlapot felkutatni. Az biztos, hogy nagyon ellenálló motor, egy kis törődéssel nagyon sokáig az ember kezes báránya lehet. Ha lenne kérdésed nyugodtan írj!
2013. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legjobb 50-es ?:) ültél más Honda CRE-en?:)
2013. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
már*
2013. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 David9182 válasza:
Szia! Nekem 2005-ös évjáratú van, nagyon erős motorral rendelkezik és nagyon jól összerakott motor. Az alkatrészt nehezebb beszerezni de ha bemész egy Suzuki motoros szalonba megrendelik neked azt ami kell...
2013. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!