Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri az árát ez...

Szerintetek megéri az árát ez a "tuning" visszapillantó tükör? Nem tuning célból tenném fel! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Kellene a kocsimhoz egy új tükör, mert egyrészt már lógnak picit, és menet közben zavaró, ahogy vibrálnak, másfelől pedig a tükörlapjai is már kikészülnek lassan (pl az oldalán már pattogzik).

Egy 20 éves Polo-ról lenne szó. Egy utángyártott tükör darabja 14 ezer ft, a bontóban pedig szintén 6-7 ezer ft-ért adják darabját, ami kb azonos állapotú, mint az enyém.


Így aztán keresgéltem kicsit, és ráakadtam erre. Mit szóltok hozzá? 2500 ft egy pár, igaz, csak manuális. Nem nézne ki furán egy ilyen kis autón? Mennyire lehet ez minőségi darab? (igazság szerint apám 3 éve használ ilyet, és még nem volt vele gondja)



2013. aug. 11. 20:29
 1/9 Sinead ***** válasza:
Én személy szerint kinevetem azoknak az autóknak a sofőrjeit, akik ilyen tükröt tesznek fel. Ha téged az ilyenek, mint én nem zavarnak, akkor nyugodtan tedd fel.
2013. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt nagy boldogan rendelsz egy ilyet, nézd meg az eladó értékeléseit! Egyébként ennyi pénzért nem nagyon tudom elképzelni, hogy minőségi termék lenne.
2013. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg anyira minőségi darab lenne, mint ahogy írja, nem adná ilyen olcsón. A helyedben jól meggondolnám.
2013. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg undorítóan néz ki. Alapból sem szép szerintem, meg a mérete sem épp kicsi. Na, ha ezt ráakasztod egy 20 éves kocka Polora, szerinted nem fog idiótán kinézni?
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közben találtam pár képet, így nézne ki vele a kocsi:

[link]

[link]


Szerintem nem feltűnően nagyobb a mostani tükörnél.

2013. aug. 12. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban, annyira nem üt el ezen a gépen. De egy biztos. Nagyon hülyén mutat, mikor a történelem ütközik a jelennel. ha például lenne egy régies berendezésű lakásod, abba is tapsra kapcsolódó ledes villanyt szereltetnél?
2013. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyen az eredeti tükör: [link]


Ilyen pedig az, amit feltennék rá (rosszat linkeltem ezelőtt, ez a Raid m3 tükre, amit kiszemeltem):

[link]

[link]

[link]


De mit értesz ütközés alatt pontosan? Az eredeti M3-as tükrök is már elég régen kerültek a BMW-kre, 94 környékén. Az én kocsim meg 92-es.

2013. aug. 12. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy túlságosan "futurisztikus" lett az a tükör, ami bizony jól is áll egy 2005 utáni autón. Egy 20 éves autón nevetséges hatása van egy ilyen tükörnek. Az E36-oson sem áll jól szerintem, egy egyszerűbb szebb lenne rajta. Dehát ízlések és pofonok.
2013. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meggyőztél. Közben egy ismerősömtől is kérdezgettem a tükörről, apámmal ellentétben neki voltak gondjai vele, úgyhogy maradok a gyáriaknál.
2013. aug. 13. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!