Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem működik az elektromos...

Nem működik az elektromos ablakemelő a jobb oldalon mien allkatrészt kel hozzá vennem?

Figyelt kérdés
Van egy VW Polo classic 1.4 (2001) kocsim és a jobb oldali ablakemelőm nem működik ismerősöm megnézte és aztmondta, hogy valamien " ablakemelő motor" kell hozzá pontosan miez?(szerelőhöz nem akarnám vinni)

2013. aug. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy mi az a bizonyos ablakemelő motor, akkor vidd szervizbe. Ha nem viszed, akkor ne állj neki.


(Egyébként az egy kis teljesítményű elektromotor, ami áram hatására munkára bírható. Természetesen nem virágot locsol...)

2013. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, amúgy ilyen például:

[link]

2013. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem én akarom csinálni nyugi . arra voltam kiváncsi, hogy mi ez a szerkezet. Köszönöm válaszotokat
2013. aug. 11. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami a hiba lehet:

-Kiment az ablak emelő motor biztosítéka!!! (Elsőnek ezt nézd meg!)

-Hibás az ablak emelő kapcsolója

-Hibás az ablakemelő motor

-Eloxidálódott a motor csatlakozója (sokszor előfordul, meg kell tisztítani)

-Elszakadt valahol egy vezeték.


Egy autó villamossági, egy multiméterrel 10 perc alatt kiméri melyik a ludas.

2013. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!