Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire kényelmetlen egy...

Mennyire kényelmetlen egy sportmotor (pl. MV Agusta F4 1000) hátsó ülése hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Hosszabb táv alatt több szász kilométert értve.


Van valamilyen alternatív (akár gyári, akár külső cég által forgalmazott) megoldás, teszem azt a hátsó ülés cseréje egy kényelmesebbre?



2013. aug. 12. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A sportmotorokat nem hosszú túrákra tervezik. N
2013. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A sportmotorokat nem hosszú túrákra tervezik. Nem pusztán az ülés kérdése, de maga az utas pozíciója ( meg a vezetői is ) elég kényelmetlen. Persze van aki bevállalja a túrázást, de én inkább egy túramotort javasolnék.
2013. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Számíts rá hogy maradandó élmény lesz, ha pár száz kilómétert így utazol:) Ezek egyszemélyes motorok, ezt be kell látni. A barátnőm nem is hajlandó felülni az R1-esemre:)
2013. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: miért nem hajlandó a barátnőd felülni rá? A kettes által említett utaspozíció, vagy a kényelmetlen ülés (esetleg az erős motor) miatt?


Többieknek: nem létezik a kerékpárosoknál használt ülőbetéthez hasonló bélés motoros ruhákhoz?

2013. aug. 12. 17:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Leginkább ezek összesége miatt:) Eleinte még nem panaszkodott, de pár hét után már azt mondta, hogy inkább átgyalogolna egyik városból a másikba, minthogy mégegyszer felüljön mögém. -#3
2013. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az erőteljes motort és a szédítően kényelmes ülést még megértem, de egy sportgép hátsó üléspozíciója (akár rövid, akár hosszútávon) mit befolyásol? Magyarul miért olyan rossz odafent?


(Ha valaki tud esetleges ülőbetétekről, ne fogja vissza magát, írjon!)

2013. aug. 12. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát 3-as pedig csudijó mocid van :D yamaha forever
2013. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ém ugyanúgy jártam barátnővel ahogy az előző kolléga is írta. Azóta púp van rajta és nem ülés :). A kérdezőnek azt javaslom, hogy üljön fel hátra és meg tudja :), én egyszer ültem hátul életemben 10kmen és megfogadtam, hogy sportmotoron hátulra sose ülök fel ebben az életben.
2013. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jó, de írja már le valaki, hogy m.i.é.r.t. Eddig csak azt olvastam, hogy ott szinte lehetetlen ülni, de amire kíváncsi vagyok, magyarán az okát, azt még senkitől nem olvastam.


Időközben olvasgattam angol nyelvű fórumokat, és ezeket találtam:


[link]


[link]


Ezekről mi a véleményetek? A fórumokon mindenki dicsérte (pontosabban barátnőik méltatták), hogy miután ezekre kicserélték a kőkemény régieket, ég és föld a 600RR-en hátul utazniuk.

2013. aug. 12. 19:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Gubbasztol ott fent mint valami kakasülőn :). Szerintem ha nem vagy annyira alacsony ( < 175 cm ) akkor már kínhalál. Nem az ülés keménysége miatt, hanem hogy a lábad a nyakadban van :) Rakhatsz bármilyen gél ülést, nem fog javítani. Órákat ott elücsörögni minden csak nem kényelmes :)
2013. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!