Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorok férnek bele az...

Heterocsávó kérdése:

Milyen motorok férnek bele az A2- es kategóriába?

Figyelt kérdés

most raktam le a jogosítványomat és nem tudom hogy milyen gépet vegyek. konkrétan valami sportosat szeretnék,de nem túl erőset, mert akkor sokat kell belőle lefojtani.


400ccm alattit nem szeretnék

a válaszokat előre is köszönöm!! :)



2013. aug. 12. 21:47
 1/6 anonim válasza:
Bár nem szeretnél olyat, de ezzel a jogsival csak olyat vezethetsz. A2 fogalma: ,,35 kW teljesítményig és 0,2 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arányig"
2013. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A2-t fejezem be én is, én egy 250-es Honda CBF-et veszek


nézd meg ezeket: Suzuki GS 500, Kawasaki ER-5

2013. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Suzuki Gs500 F-em van,(igaz korlátlan a jogsim) Túrázásra nagyon jó kis gép.Jól megy,keveset fogyaszt,egyszerű,mint a a facsipesz,házilag szerelhető,olcsó hozzá az alkatrész.35kw,tehát neked ideális.Merem ajánlani!
2013. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Suzuki DRZ 400.
2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Yamaha XV 535 Virago. Pont határ :)
2013. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!! :) sokat segítettetek, és ahogy keresgéltem az általatok ajánlott motorok után, találtam egy kawasaki zzr 400 -ast,és ki is próbáltam. Nagyon megy, le lett fojtva 35 Kw-ra, és még így is többnek érzed a teljesítményét ,és úgy megy mintha repülne!! :)
2013. aug. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!