Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri? (Yamaha...

Szerintetek megéri? (Yamaha jog 3kj)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy:

Szeretnék venni egy Yamaha jog 3kj típusú robogót.

Találtam is egyet 55 ezerért.Kiváló állapotban van, ahogy látom a képeken.! 5800km van benne.! Vajon megérné 55 ezerért ez a motor? Ha kell küldök linket is.!



2013. aug. 13. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Helló nekem is Yamaha Jog 3Kj-m van 1994 es elöl tárcsa fékes és már 4 éve az enyém annyi baja volt hogy defekt az sok volt meg levettem deknit mert folyt belőle az olaj megnéztem miért mentem vele és csapágyas lett mert a deknihez feszül hozzá a kuplung de ezt nem tudtam és azért folyt belöle az olaj mert Defektes gumival jöttem haza 40km-rt és fel lazult a csavar és kifolyt mellete ennyi bjaom volt vele ja meg hát a teleszkopk nem valami jók de én 70 ért vettem :)
2013. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, : Ez nem valami bíztató! Bár egyén függő lehet hogy olyat fogtál ki, nem? Amit én néztem 1996-os és viszek egy hozzá "jobban értőt"(mint én) esetleg küldjek linket?
2013. aug. 13. 00:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt viszont tudd hogy jóval több mint 5800 km van benne, mivel ezekek 10 ezernél nullázódik a számláló. De ha viszel hozzáértőt akkor ő ugyis látja hogy motorikusan milyen állapotba van. Ha motort megnézitek az legyen az első hogy ellenőrzitek, nem e meleg a kipufogó stb, mert ha igen akkor az azt jelenti hogy hidegen nem indul,akkor már nem is érdemes nagyon tovább nézni..
2013. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát úgy döntöttem másik után nézek :)

És találtam is egy "jót" 60 ezerért :)

És még az lenne a kérdésem, hogy kb mennyit mennek ezek?

tehát milyen gyorsan?

Előre is köszi!

2013. aug. 13. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
hát azért kb 60at mennek, mivel nagyon könnyüek a kis jogok, és jo kis blokkjuk is van
2013. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Szombaton megyek is érte!

2013. aug. 14. 00:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyém 65 öt megy kb Kocsival mértük le :) de az is csalhat az a baj hogy engem megnéznek rajta nagyon vagyok 185 cm 95 kg
2013. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elsö voltam 7 es
2013. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
cső igen meg éri igaz a fogyasztás mindig 3 liter fölött lessz de nagyon meg bízható báttyám már le nyomott vele 20.000 km ert ez az egyik olyan 50 köbcentis motor ami mindent bir
2013. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!