Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak máshogy hogy a...

Mit csináljak máshogy hogy a simsonom 1esbe fel tudjon menni egy enyhe,10%-os lejtőn?

Figyelt kérdés
Lefullad. Pár napja vettem csak, és amúgy robogóhoz szoktam, tehát nem vagyok még a kezelésének a mestere. Elvileg feljött ez sokkal már meredekebb úton is, hátán 2 személlyel. valami tanács?
2013. aug. 13. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Váltsd vissza egyesbe és ne égesd le a kuplungot. Magyarul tanulj meg vezetni.
2013. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sinead ***** válasza:
Vagy menj lendületből, vagy először vízszintes úton gyakorold a kuplung használatát.
2013. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
Felmenni emelkedőn lehet, lefelé meg lejtőn szoktak menni...
2013. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja hát bocsi , nyilván 1esben próbáltam..
2013. aug. 13. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs benne erő. Szét van hajtva.
2013. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még harmadikban is fel szoktam menni ilyen emelkedőn simsonnal. Ha egyesben nem megy fel akkor valami nagy gáz van a motorral.
2013. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy baj van akkor, egy ilyen emelkedőn helyből el kellene indulni szinte alapjáraton. Gondolom nem a kuplungot engeded ki hirtelen, és azért fullad le.
2013. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elvileg eleve gyönge egy kicsit az alapjárat a motoron, de én is mentem már fel kb u.ilyen meredek úton vele.
2013. aug. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!