Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyujtás kell Simson...

Reaper021 kérdése:

Milyen gyujtás kell Simson Schwalbe kr 51/1-es motorba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A nagypapáméktól szereztem, ezt a motort, nos az a baj hogy nincs benne gyújtás.Annyi a kérdésem hogy ilyen gyujtást hol lehet szerezni?Mert pl ha beírom a google-ba akkor csak S51-gyujtást tudok rendelni de az meg ugyebár nem jó.És néztem hogy még rengeteg turbóhűtéses schwalbi járkál, úgyhogy tuti hogy kell lennie alkatrésznek(legalábbis szerintem).

2013. aug. 13. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Abból alapból megszakítós gyújtás volt, ha jól emlékszem. A legegyszerűbb, ha nézel aprod-on, jofogas-on alkatrészt hozzá. De egyébként az s51-es gyújtása is jó hozzá.


Bármelyik Simson gyújtását fel lehet tenni az összes típusra. Ezek alapból kompatibilisek. Arra figyelj csak, hogy ha tirisztorosat raknál rá, akkor egyéb alkatrészeket is cserélni kell.

2013. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ugyebár ennek a gyújtása nem trafós hanem közvetlenül a gyújtótekercsből jön, míg a többi gyújtásnál trafón keresztül.
2013. aug. 13. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy belső vgy külső trafós. Rárakhatod az s51 gyújtását is. Egyébként ha nagyon rgszkodz az ereetiséghezakkor úgy keresd hogy simson star gyújtás. Használtat vegyél szerintem, mert az új az. sokkal drágább.
2013. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
[link] Asszem ez az csak a kép nem felülőr van és én vagyok benne biztos.:)
2013. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
[link] ez sokkal olcsobb mint az uj :D
2013. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehát ha jól értem akkor veszek egy s51 gyujtást, és rárakom a star/schwalbe gyujtótekercsét ?
2013. aug. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!