Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort akarok venni, használt...

Enduro-Sokk kérdése:

Motort akarok venni, használt 50 es endurót. Hogyan tudom megállapítani hogy minden rendben van e a mocival hogyha nem nagyon értek hozzá?

Figyelt kérdés
Valami módszer vagy valami? Mert jó motort akarok venni és nemtudom hogy pl valahol valami ereszt ... vagy nem jó a motorja,vagy egy ideig jó csak aztán elromlik..mert azt nemakarom...
2013. aug. 14. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el a moci megnézésére, kipróbálására az egyik hozzáértő ismerősöd, akiben meg is bízol. Vagy egy szerelőt, olyat aki ért a motorokhoz.
2013. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de gondolj bele.úgy nem akarom megvenni hogy nem tudom milyen...elvinni meg nemhiszem hogy megengedi a tulaj... kipróbálni meg kitudom de mivan ha akkor jó de úgy van megcsinálva,hogy addig jó legyen ameddig én ott megyek vele,aztán ha megvettem azután meg elromlik .:/
2013. aug. 14. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nem a motort viszed el. Az ismerőst a motorhoz. Ketten nézitek át. Am műszaki cucc. Benne van h ott jó, 1-2 hét mulva halott.
2013. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz :( zsákbamacskát nemakarok venni :( meg az a baj h nincs olyan ismerősöm :(
2013. aug. 14. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Null km essel boltbol 3 milláért veszed, abba is benne van, h behal. Minden műszaki cucc ilyen, csak ugye a használtra ritka a gari. Vettem bolbol monitort. 2 nap után behalt. Újonnan am. Szal megeshet.
2013. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát... para dolog ez a motorvétel :'D főleg használtan .
2013. aug. 14. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát most egy CDI full zsákbamacska... De akinek volt Simsonja, és tudta szerelni, azt elviszed, és megmondd róla mindent.:) Nem olyan bonyolult ez, a motor 80%-át meg lehet nézni ilyenkor...
2013. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!