Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Engedjek az arbol vagy mondjam...

Engedjek az arbol vagy mondjam hogy megcsinaltatom ha van valami baja ha eladnam?

Figyelt kérdés
Elszeretnem adni az automat,1 Fiat Stilom van,semmi baja nincsen,marmint nagy baja,teljesen jo es bevallt,viszont par napja valami elkezdett benne futyulni 1 ideje.Tegnap elvittem megnezetni,es 1 aprosag az egesz,valahol nem tudom mar pontosan hol,van 1 kis res ahol jon a levego,es azt kell heggeszteni,de csak jovo heten tudjak megcsinalni.Mivel hirdetem az autom,ma elakar jonni valaki megnezni,es tudom hulyye kerdes,de mit csinaljak?mondjam meg a futyulest,mert csak 1 ido utan kezd el futyulni....es mondjam hogy leengedem a koltseget?vagy mondjam azt hogy megcsinaltatom?nem szeretnem atverni semmikepp!!!!de van eselyem hogy igy is megveszi?mert mar ki van nezve amit szeretnek helyette venni,es nagyon szeretnem eladni..Kinek mi a tapasztalata ezzel???hogy jobb megmondani ha van gond?vallalom a koltsegeket akar papiron is,vagyy leengedem?

2013. aug. 14. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Becsületességből nem lehet megélni, mondták a régi öregek is. Ha nem veszi észre, az az ő hibája, ha elveszel feleségül egy nőt, nem utána panaszkodsz, hogy nem jó, előtte kell megismerni, és ha nem jó, akkor nem elvenni.
2013. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hülyék az emberek. Azt javaslom, hogy mond meg a vevőnek, mi a baj a géppel, és azért nem csináltatod meg, mert nem értesz hozzá, vagy valami akármi..ha alkudnak, engedj az árból, de okvetlen írd bele a szerződés állapot rovatába, hogy a kipufogó fütyül, vevő javítja.

Olyant sose vállalj, hogy majd utólag javítod, vagy állod a költségeket.a legnagyobb balekség. abból nagy bajok származnak..soha nem lesz vége a cseszegetésnek.


lezárt eladásnál nincs jobb. Ha utólag valamiért reklamál, sajnálod.kész. el lehet haladni.

2013. aug. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!