Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Signumra is jellemzőek az...

A Signumra is jellemzőek az Opel gyerekbetegségei?

Figyelt kérdés

Régóta Astrám van, életem leg megbízhatóbb autója. Most mégis cserére készülök. Szeretem az Opelt, bár kétségtelen, hogy vannak gyengéi, mint pl kijelzők meghibásodása, hátsó ablakmosó, gyenge fűtés, stb.

Megvannak ezek a rákfenék a Signumnál is?


2013. aug. 15. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szintén Astrám van. A kijelzővel (CID) még soha nem volt bajom. Nem is hallottam még hogy gond lenne velük az utólag belabarkácsolt változatokon kívül.

A hátsó ablakmosó fúvókám egyszer volt eldugulva. Kitisztítani nem került semmibe.

A fűtéssel se volt még gondom. A digit klímát beállítom általában 23 fokra és télen-nyáron szépen tartja.

2013. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ezekről az Opel betegségekről, volt C Vectrám, de csak ment és működött rajta minden, bánom, hogy eladtam.
2013. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!