Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok Supermoto fajtákat?

Írnátok Supermoto fajtákat?

Figyelt kérdés
lehetőleg 250 ccm-ig, de ha nem fér bele mehet 500-ig is, lehet újat, régit is(azért 2000-től újabbat), ismertet, ismeretlent, bármi jöhet

2013. aug. 15. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
és azt is leírhatnátok, hogy 2-ütemű, vagy 4-ütemű a jobb, persze ez sok mindentől függ, de azért nagyjából
2013. aug. 15. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

50-es:Aprilia sx, mx,derbi senda,rieju smx,yamaha dt,honda cre,gilera gsm,suzuki smx,keeway x-ray,ts

125-ös:aprilia mx,yamaha dt,xt,suzuki dr,husqvarna smr,ktm exc

A suzuki dr-en kívül mindegyik 2t

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Sachs X Road 125
2013. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek a válaszát, ment a zöld kéz...
2013. aug. 16. 05:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 50-125ig gondolkodsz, akkor mindenképp 2T-t ajánlok, mert sokkal erősebb. 250-től fölfele 4T. Az elöttem szólóhoz írnám: Az aprilia mx, és a husqvarna smr-en kívül mind gyárilag enduro,cross és ezt alakítják át supermotóva, ami nem feltétlenül baj, csak megjegyeztem. A husqvarna SMR, KTM exc ráadásul üzemórás motor, gondolom nem ilyet keresel.


Szóval pár gyári supermotok a teljesség igénye nélkül, amiket ajánlanék 125-től(amik nem üzemórásak):

Aprilia mx 125

Husqvarna SM 125 2t

Husqvarna Sm 610

Suzuki DRZ 400 SM

KTM 640 LC4

KTM 660 SMC

2013. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszi szépen a válaszod, nagyon hasznos volt, igazából még nincs meg a jogsim, talán csak jövőre fogom megcsinálni, ha befejezem a sulit, addig az érettségire gyúrok, de megszeretném csinálni 35 kW-ig, szóval olyan motorok érdekelnek, azok közül amiket leírtál a drz 400-as jön be a legjobban
2013. aug. 27. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok. 35kw-osat fogsz találni a nagy köbcentisek között is, attól függ mennyire fojtva jött ki a gyárból. A DRZ-ben nem fogsz csalódni, állítólag nagyon megbízható motor. Persze mindenből lehet széthullottat kifogni, de nagy általánosságban strapabíróbbak mint az osztrák/olasz gépek.


ui.: Én úgy csináltam, h idén tavasszal leraktam 125-ig A1 B-vel, jövő tavasszal pedig leteszem a korlátlant. Így 30+40 ezerből lesz korlátlan jogsim, ha minden jól megy. Ha egy éven belül újítok kategóriát nem kell kresz, meg órát is kevesebbet kell venni.

2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én Szlovákiából vagyok, itt egy csöppet máshogy van az autó/motorsuli, itt ha új kategóriát akarsz csinálni, ki kell fizetni az egészet, és abba beletartozik minden(elmélet, gyakorlat, vizsga), amúgy meg azért akartam 250-ig, mert még csak ez lenne a második motorom, eddig Simsonon jártam, és hát ha vennék egy olyat, ami 30-35 kW, az azért nagy ugrás lenne, inkább lassan, de biztosan haladok, és majd ha meg lesz a rutin, akkor váltok, vagy ha meglesz rá a pénz
2013. szept. 2. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!