Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra mi okozza?

Opel astra mi okozza?

Figyelt kérdés
Van egy 1994-es évjáratu f-es astrám elkezdett furcsán fütyölni az ékszíj és a generátor körül, kicseréltem az ékszíjat és valamit halkult, de még mindig csinálja. A generátor nem hiszem, h csapágyas lenne mert nem lötyög és nem szorul. Akkor erre varjatok gombot?!
2013. aug. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a vezérműszíj feszitőgörgöi is csereérettek már.
2013. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek a feszítőgörgők is, vagy a vízpumpa akár. Nálunk az kezdett el "klattyogni" a napokban.
2013. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a hosszbordás (generátor) szíj görgői!
2013. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94-es astrában nem hiszem hogy az ékszíj a generátoron kívül hajtana még valami hacsak nincs benne szervó vagy klíma. Amúgy simán lehet a generátor csapágyas. Nekem sem szorul vagy lötyög de minden egyes körben nyikkan egy kicsit.
2013. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh, de sok okozhatja. A Generátort hajtja csak a szíj és nem hiszem, h csapágyas lenne mert levettem a szíjat és meg se pisszen. Köszönöm a válaszokat megkezdődik a hibafeltárás.
2013. aug. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!