Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted mennyire csajos...

Szerinted mennyire csajos autó a Mercedes CLS?

Figyelt kérdés

Ilyen kocsit szeretnék első kocsinak. Olyan 5-6 éves körülit, fekete színűt és automata váltósat.

De mindenki azt mondja, hogy ez inkább férfias kocsi. Szerintem viszont inkább unisex:) Nekem nagyon bejön a formája:) Ilyet szeretnék.


Szerinted egy Mercedes CLS jó lenne egy 19 éves lánynak?


2013. aug. 17. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmenne női autónak is, minden kocsi elmegy női autónak, kivéve ha nem vmi dobozos, vagy 7 személyes kisbusz, stb..:). Jó kocsi a CLS, a w211-es merci alapjaira épült, sportos, dinamikus, 320CDI a leggyakoribb, viszonylag nagy fogyasztással. Ha tud vele bánni....De én biztos nem adnék CLS-t 19 éves lány kezébe.
2013. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mondanám csajosnak.

De egy fiatal lánynak szerintem nagyon jól állna ez az autó.

2013. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nőies, mint férfias. Lehet, hogy nekem ezért nem jött be soha a CLS. Inkább a CLA, de szerintem akkor már inkább S osztályt vennék:)
2013. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit esznek a CLA ba sztem ocsmány
2013. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves csajnak inkább SLK, vagy az A osztály.
2013. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még egy kocsit se adnék egy nőnek. :D Na de most komolyan,tegnap voltam apámmal a közeli városban,jönnek ilyen több milliós drága BMW,Mercikkel,aztán vezetni nem tudnak,térnénk ki a parkolóból,az meg meg áll a főúton,nézelődik,mire indulnánk el addigra el indul,elegem van ezekből... Ilyen fiatalon meg főleg nem ajánlom ezt a kocsit,vegyél valami kisebbet,olcsóbbat,ennyi.
2013. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mennyire csajos? Hát... kicsit.

Én nem járnék szívesen ilyen nagy döggel, pedig viszonylag sokat autózok pályán is, 13 éve vezetek és 30/F vagyok.

De te tudod, végül is neked kell hogy tetsszen. Ha pénzed is van rá, akkor meg hajrá!

2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ki se látnál a kormány mögűl.

Ez volt csomó ideig a kedvenc autóm míg meg nem jött az új.Kezdőkét összetöröd akkor milessz?Amúgy inkább CLA ha nő vagy.

2013. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 4165 ***** válasza:
A CLS eléggé francia-olasz módon néz ki ahhoz, hogy tetsszen a nőknek. A nők általában buknak a csúnya autókra. Tehát a CLS nőies.
2013. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
CLS-be nemtudom mi a csúnya.
2013. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!